Spongostan Special (5x7x0,1cm) x 1szt.

Kod produktu: 4150
Ocena: 0

Sterylny opatrunek hemostatyczny z pianką żelatynową przeznaczony do tamowania krwawienia w trudno dostępnych miejscach i w bardzo wilgotnym środowisku. 

Producent: FERROSAN
Cena: 41,53 zł 41.53
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek z pianką żelatynową

Opakowanie

1 szt.

Opis

Spongostan Special to sterylny opatrunek hemostatyczny wykonany z oczyszczonej wieprzowej pianki żelatynowej. Stosowany jest w celu tamowania miejsc trudno dostępnych i o dużej wilgotności. Opatrunek posiada równomierną porowatą strukturę, która powoduje wychwytywanie i aktywację płytek krwi natychmiast po wchłonięciu jej przez gąbkę. Tym sposobem aktywowany jest układ krzepnięcia, co powoduje powstanie skrzepu fibrynowego.

Wskazania

Opatrunek nadaje się do tamowania krwawienia w trudno dostępnych miejscach i w bardzo wilgotnym środowisku. Nadaje się do użycia podczas zabiegów chirurgicznych z krwawieniem żylnym lub sączeniem w sytuacjach - uniemożliwiających zastosowanie tradycyjnych metod hemostazy, - z przeciwwskazaniem do stosowania materiałów niewchłanianych.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl