Sterimar Baby Spray do nosa od 0 do 3. roku życia 50 ml

Kod produktu: 22298
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Spray przeznaczony do higieny nosa u dzieci od 0 do 3. roku życia. Delikatnie oczyszcza oraz pomaga zapobiegać przeziębieniom.

Producent: SOFIBEL
Cena: 17,09 zł 17.09
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Spray 50 ml

Skład

Woda morska, woda oczyszczona

Działanie

Bardzo delikatny spray do higieny nosa zawierający 100% naturalną wodę morską. Przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 3. roku życia w celu delikatnego oczyszczania i nawilżenia błon śluzowej nosa oraz w zapobieganiu przeziębieniom.

Wskazania

Wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Polecany w celu:

  • delikatnego oczyszczania nosa i usuwania zanieczyszczeń (kurz, drobne cząstki pyłu, śluz, alergeny...)
  • nawilżania i przywracania naturalnej wilgotności błony śluzowej nosa (ogrzewanie, klimatyzacja)
  • zapobiegania schorzeniom laryngologicznym (przeziębienie, zapalenie zatok, infekcja uszu) poprzez wzmacnianie mechanizmów obronnych błony śluzowej nosa.
  • usprawniania oddychania, co poprawia jakość snu i ułatwia karmienie butelką lub piersią.

Sposób użycia

Przy pierwszym użyciu należy jeden raz rozpylić preparat w powietrzu, aby uruchomić system.

  • W celu higieny i nawilżenia błony śluzowej nosa:

Delikatnie wprowadzić końcówkę aplikatora do nosa. Rozpylić raz lub dwa razy w każdym otworze nosowym. Przed wydmuchaniem nosa pozwolić, aby nadmiar roztworu wypłynął.

  • W celu głębszego oczyszczenia jam nosowych:

Dzieci w wieku od 0 do 2 lat ułożyć w pozycji leżącej, natomiast dzieci w wieku powyżej 2 lat w pozycji siedzącej. Przechylić głowę dziecka na bok, delikatnie umieścić końcówkę aplikatora w górnej części otowru nosowego. Naciskać podstawę aplikatora przez około 2 sekundy. Pozwolić, aby nadmiar roztworu wypłynął przez drugi otwór nosowy, a następnie wydmuchać nos. Jeśli to konieczne, powtórzyć czynność w drugim otworze i osuszyć.

Po każdym użyciu końcówkę aplikatora umyć w gorącej wodzie i osuszyć. Stosować 2 do 6 aplikacji dziennie. Zalecane jest codzienne stosowanie. Ułatwia małym dzieciom naukę dmuchania nosa.

Ostrzeżenia

Pojemnik pod ciśnieniem. Może wybuchnąć po podgrzaniu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Nie przekłuwać ani nie spalać. Nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50ºC/122 F. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl