Sterimar Hipertoniczny spray do nosa z miedzią 50ml

Kod produktu: 24623
Ocena: 0

Hipertoniczny spray do nosa wzbogacony w miedź. Pomaga szybko udrożnić nos w przeziębieniu i zapaleniu zatok oraz zapobiega nadkażeniu i rozwojowi grypy.

Producent: SOFIBEL
Cena: 20,46 zł 20.46
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Spray 50 ml

Działanie

Naturalnie łagodzi przekrwienie śluzówki nosa w przebiegu przeziębienia, zapalenia śluzówki nosa i gardła, alergicznego nieżytu nosa, zapalenia zatok przynosowych. Pomaga przeciwdziałać namnażaniu sie bakterii. Zmniejsza ryzyko nadkażenia jamy nosowej. Oczyszcza śluzówkę, wzmacniając w ten sposób działanie leków.

Wskazania

Do krótkotrwałego stosowania podczas infekcji i epizodów alergicznych.Pomaga przeciwdziałać namnażaniu się bakterii. Zmniejsza ryzyko nadkażenia z jamy nosowej. Oczyszcza śluzówkę wzmacniając w ten sposób działanie leków. Preparat w całości pochodzenia naturalnego wzbogacony miedzią

Sposób użycia

Stosować 2-6 razy dziennie w każdym z nozdrzy w zależności od nasilenia przekrwienia.

Ostrzeżenia

Pojemnik pod ciśnieniem. Może wybuchnąć po podgrzaniu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Nie przekłuwać ani nie spalać. Nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50ºC/122 F. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dane techniczne

Ostrzeżenia można stosować w ciąży i podczas karmienia
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl