Stymen 60 tabletek 10mg

Kod produktu: 27241
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)

W produkcji testosteronu kluczową rolę odgrywa hormon prasteron DHEA (Dehydro-epiandrosteron), którego poziom maleje wraz z wiekiem. Stymen tabletki to preparat polecany dla mężczyzn powyżej 40 roku życia, który ma na celu uzupełnienie niedoborów DHEA, aby poprawić męską sprawność seksualną, a także zwiększyć odczucia i możliwości seksualne. Opakowanie zawierające 60 tabletek wystarcza na około dwumiesięczną kurację.

Producent: AFLOFARM
Cena: 34,67 zł 34.67
quantity szt.

Opis

Oferowane przez sklep Apteka w Sieci tabletki Stymen stanowią suplement diety dla mężczyzn, którzy odczuwają obniżoną sprawność seksualną oraz fizyczną. Nasza apteka internetowa posiada w asortymencie produkt Stymen dostępny w opakowaniu po 60 sztuk tabletek.

Postać:

Tabletki

Opakowanie zawiera:

60 tabletek

Skład:

Prasteron 10 mg oraz substancje pomocnicze: ludipress (laktoza jednowodna, powidon, krospowidon), stearynian magnezu

Działanie:

Zawarty w produkcie prasteron DHEA korzystnie wpływa na poprawę i wzmocnienie erekcji, zwiększenie popędu płciowego, lepsze samopoczucie, a także na zwiększenie ogólnej odporności organizmu.

Wskazania:

Stymen tabletki są przeznaczone dla mężczyzn powyżej 40 roku życia, u których są dostrzegane niedobory prasteronu w organizmie; preparat jest w szczególności polecany w przypadku zaburzeń czynności seksualnych oraz obniżonego popędu płciowego.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować w przypadku stwierdzenia nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Preparat nie jest wskazany dla osób z przerostem i rakiem gruczołu krokowego, ciężką niewydolnością nerek i wątroby, chorobą nowotworową sutka. Nie podawać tabletek mężczyznom poniżej 40 roku życia.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie początkowej dawki – 1 tabletki na dobę (10 mg), którą następnie należy zwiększyć do 5 tabletek (50 mg) na dobę co dwa tygodnie – aż do uzyskania pożądanego działania.

Działania niepożądane:

Rzadko: nudności, wymioty, zwiększenie apetytu, retencja wody i soli, hiperkalcemia, u mężczyzn powiększenie gruczołu krokowego, ginekomastia, u kobiet zaburzenia miesiączkowania, a także objawy trądziku, nadmierne owłosienie, zmiany łojotokowe w skórze, łysienie kątowe typu męskiego, niskie brzmienie głosu. Prawdopodobieństwo ich wystąpienia może wzrastać, gdy lek stosowany jest w wyższych niż zalecane dobowych dawkach przez dłuższy okres czasu. Bardzo rzadko: zapalenie wątroby, hepatomegalia, zaburzenia psychiczne.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla mężczyzn
Wielkośc opakowania kuracja na 2 miesiące
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl