Sudocrem Expert Krem barierowy 125g

Kod produktu: 41434
Ocena: 0 (Ilość ocen: 1)

Krem do pielęgnacji skóry z odparzeniami. Działa profilaktycznie i wspomaga leczenie otarć, zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu oraz pieluszkowego odparzenia skóry. Krem jest odpowiedni już od 1. dnia życia.

Producent: TEVA
Cena: 22,62 zł 22.62
quantity szt.

Opis

Postać

Krem

Opakowanie

Pojemnik 125g

Skład

Składnik leczniczy: Tlenek cynku

Pozostałe składniki: Woda oczyszczona, Parafina płynna, Woski parafinowe, Lanolina, Seskwioleinian sorbitanu, Wosk mikrokrystaliczny, Benzoesan benzylu, Wosk pszczeli syntetyczny, Benzoesan sodu,Alkohol benzylowy, Octan linalinu, Glikol propylenowy, Cynamonium benzylu, Zapach lawendowy, Butylowany hydroksyanizol,Kwas cytrynowy.

Działanie

Krem SUDOCREM EXPERT zapobiega i leczy zapalenie skóry związane z nietrzymaniem moczu i zmniejsza ryzyko rozwoju odleżyn w szczególności w obszarze chłonnym pieluchy. Głównym składnikiem kremu jest tlenek cynku, który wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i łagodzące na skórę.

Wskazania

Krem przeznaczony do ochrony skóry na obrzeżach ran oraz do stosowania w trakcie i w profilaktyce:

  • pieluszkowego odparzenia skóry
  • otarć
  • zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu

Sposób użycia

Należy umyć ręce zarówno przed jak i po zastosowaniu kremu. Na oczyszczoną skórę nanieść cienką warstwę kremu barierowego. Stosować tak często, jak to konieczne. Nie wkładać resztek kremu z powrotem do pojemnika.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii na którykolwiek ze składników. Produkt przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Stosować zgodnie z zaleceniami. Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku braku poprawy lub pogorszenia stanu skóry należy skonsultować się z lekarzem.

Sporadycznie zdarzają się miejscowe podrażnienia skóry. W takim przypadku należy zwrócić się o pomoc lekarską. Zabrudzony opatrunek, odzież lub pościel łatwo ulegają zapłonowi podczas kontaktu z otwartym ogniem. Należy trzymać się z dala od źródeł ognia podczas stosowania tego produktu.

Opinie o produkcie (1)

14 lutego 2020

Najlepszy produkt , wręcz kultowy, sprawdza się na wszelkie odparzenia i podrażnienia pieluszkowe.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl