Sylimarol Vita 150 mg kapsułki twarde x 30 szt.

Kod produktu: 7430
Ocena: 0

Preparat działa ochronne na wątrobę

Producent: HERBAPOL POZNAŃ
Cena: 17,42 zł 17.42
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki powlekane

Opakowanie

1 op. 30 tabl.

Dawka

150mg

Skład

1 kapsułka zawiera: koncentrat sylimarynowy z nasion ostropestu o zawartości 150mg flawonolignanów w przeliczeniu na sylibinę, witamina B1 10mg, witamina B2 4mg, witamina B6 10mg, witamina PP 10mg, pantotenian wapnia 4mg oraz substancje pomocnicze.

Działanie

Działanie lecznicze preparatu opiera się na sylimarynie oraz witaminach z grupy B,. Preparat stabilizuje błony komórek wątrobowych, chroniące przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. Witaminy z grupy B zawarte w preparacie uzupełniają niedobory tych witamin występujące w chorobach wątroby.

Wskazania

Preparat pochodzenia roślinnego polecany wspomagająco w rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. alkohol, środki ochrony roślin) oraz w niestrawności (wzdęcia, odbijania) po spożyciu ciężko strawnych pokarmów. Wspomagająco w dolegliwościach występujących po przebyciu ostrych i przewlekłych chorób wątroby.

Sposób użycia

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce po jedzeniu, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Okres stosowania leku należy skonsultować z lekarzem. Trwa on od okresu około 4-tygodniowego do kuracji około 6-miesięcznej z przerwami.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników oraz przewlekła niewydolność nerek.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl