Synocrom inj. 0,02 g/2ml 1 ampułko-strzykawka

Kod produktu: 15531
Ocena: 0

Łagodzenie bólu stawów, regeneracja chrząstki stawowowej

Producent: -
Cena: 77,50 zł 77.50
quantity szt.

Opis

Producent

CROMA

Postać

Ampułko-strzykawka

Dawka

Roztwór 20mg/2ml

Opakowanie

Ampuła 2ml

Skład:

Hialuronian sodu, kwas cytrynowy, wodorofosforan dwusodowy, chlorek sodu, woda do iniekcji.

Działanie

Smarujące i amortyzujące działanie Synocromu zmniejsza ból i poprawia ruchomość stawów.Synocrom jest najnowszym dziełem firmy Cromapharma. Jako jedyny na rynku zawiera 1%, łagodnie stabilizowany kwas hialuronowy.

Wskazania

W chorobach zwyrodnieniowych stawów (osteoartrozy) wiskoelastyczność maziówek stawowych jest bardzo upośledzona, tak więc zwiększa się znacznie mechaniczne obciążenie stawu jak również zanik chrząstki stawowej (ograniczona i bolesna ruchomość stawów). Jakościową poprawę maziówek stawowych można uzyskać przez dostawowe podawanie wysoko oczyszczonego hialuronianu sodu.

Ostrzeżenia

Preparat ma postać sterylnych, gotowych do użycia strzykawek jednorazowego użytku. Pozostają one jałowe do momentu otwarcia (złamania) opakowania. Nie należy stosować preparatu, gdy opakowanie zostało uszkodzone (ma otwarty lub zsunięty wewnątrz sterylnego opakowania kapturek ochronny). Preparat powinien być podawany wyłącznie przez lekarza, ze ścisłym przestrzeganiem techniki jałowego podawania. W zależności od stopnia zaawansowania choroby preparat należy podawać śródstawowo od 3 do 5 razy w tygodniowych odstępach. Stosownie do wielkości stawu należy wstrzyknąć do 2 ml roztworu. Gdy jest to konieczne, leczenie preparatem można wielokrotnie powtarzać.

Stosowanie

Preparat można podawać do więcej niż jednego stawu jednocześnie. Podobnie jak przy innych inwazyjnych zabiegach na stawach zaleca się, aby w ciągu 48 godzin po wykonaniu wstrzyknięcia unikać forsownego czy długotrwałego, obciążającego wysiłku, jak np. jogging lub gra w tenisa. Stosowanie preparatu u dzieci poniżej 18 roku życia nie zostało przebadane.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka dobowa
Postać ampułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl