Tabletki przeciw niestrawności  90 tabletek

Tabletki przeciw niestrawności 90 tabletek

Kod produktu: 10135
Ocena: 0

Preparat pobudza wytwarzanie żółci, rozkurcza mięśnie gładkie jelit

Producent: LABOFARM
Cena: 25,59 zł 25.59
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki

Opakowanie:

Buteleczka 90 tabletek

Skład:

Korzeń mniszka 100 mg, owoc kminku 50 mg, liść mięty pieprzowej 60 mg, kora kruszyny 60 mg, rafinowany i standaryzowany wyciąg suchy z ostropestu 7 mg oraz substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, krzemionka koloidalna bezwodna

Działanie:

Produkt pobudza wydzielanie soków trawiennych oraz żółci. Wykazuje łagodne działanie rozkurczające, wiatropędne.

Wskazania:

Tradycyjnie w dolegliwościach związanych z zaburzeniami procesu trawienia, takimi jak: uczucie pełności w żołądku, wzdęcia, zbyt małe wydzielanie żółci i soku żołądkowego. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na korę kruszyny lub związki antranoidowe, a także w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z pozostałych składników leku. Nie należy stosować również w przypadku niedrożności jelit lub dróg żółciowych, bólów brzucha o nieustalonej etiologii, ostrych schorzeń zapalnych jelit, zapalenia wyrostka robaczkowego, zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej.

Ostrzeżenia:

Produkt nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania. Decyzję o stosowaniu przez okres dłuższy niż 7-14 dni może podjąć lekarz.

Dawkowanie:

Dorośli, osoby w wieku podeszłym i młodzież powyżej 12 lat: 2 tabletki do 3 razy dziennie. Tabletki przyjmować po posiłku, popijając wodą.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl