Tanakan  tabletki powlekane   90 szt

Tanakan tabletki powlekane 90 szt

Kod produktu: 8228
Ocena: 0

Preparat wspomaga pamięci i koncentrację u osób starszych

Producent: PHARMA
Cena: 70,20 zł 70.20
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki powlekane

Dawka:

40 mg

Opakowanie:

90 tabletek

Skład:

Wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo bilobae) 40 mg oraz substancje pomocnicze: laktoza, celuloza, skrobia kukurydziana, krzemionka, talk, stearynian magnezu, makrogol 400 i 6000, hydroksypropylometyloceluloza, dwutlenek tytanu, tlenek żelaza czerwony.

Działanie:

Preparat usprawnia krążenie obwodowe, zarówno tętnicze jak i żylne, a zwłaszcza w naczyniach włosowatych, w rezultacie poprawia ukrwienie ośrodkowego układu nerwowego. Obniża agregację płytek krwi i krwinek czerwonych, dzięki czemu poprawia przepływ krwi w naczyniach. W wyniku poprawienia ukrwienia ośrodkowego układu nerwowego, powoduje ustępowanie takich dolegliwości jak: zaburzenia pamięci i koncentracji, zawroty głowy,szumy uszne, zaburzenia słuchu.

Wskazania:

W celu zmniejszenia objawów zaburzeń funkcji poznawczych i neurologicznych związanych z wiekiem, jak pogorszenie pamięci oraz w leczeniu objawów pogorszenia krążenia mózgowego w starszym wieku, jak zmniejszenie ostrości wzroku, słuchu. Pomocniczo w celu poprawienia krążenia obwodowego.

Przeciwwskazania:

Stwierdzono alergię na którykolwiek składnik tabletki. Ponieważ lek zawiera laktozę, jest przeciwwskazany u osób z wrodzoną galaktozemią, z zespołem złego wchłaniania glukozy lub galaktozy, bądź też z niedoborem laktazy.

Dawkowanie

Trzy tabletki na dobę w dawkach podzielonych. Przyjmować w trakcie posiłki popijając 1/2 szklanki wody.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl