Tasectan kapsułki 500mg x 15 szt.

Kod produktu: 29133
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Bezpieczny preparat na biegunkę w kapsułkach dla dorosłych i dzieci od 14 roku życia. Łagodzi objawy biegunki już po 12 godzinach leczenia.

Producent: VALEANT
Cena: 19,97 zł 19.97
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 15 kapsułek

Skład

Pojedyncza kapsułka zawiera 500mg taninianu żelatyny.

Działanie

Tasectan to bezpieczny preparat na biegunkę dostępny bez recepty. Zmniejsza ilość wypróżnień nie powodując przy tym zaparć. Przywraca naturalne funkcjonowanie śluzówki jelit, przez co hamuje biegunkę i łagodzi wszystkie jej objawy już po 12 godzinach leczenia. Tasectan 500 mg w kapsułkach jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 14 roku życia.

Tasectan 500 mg jest bezpiecznym produktem o udowodnionej skuteczności u dzieci i dorosłych. Jego działanie opiera się na unikalnym, potrójnym mechanizmie w obrębie błony śluzowej jelita – NEO:

  • Neutralizuje, czyli wiąże toksyny, które powodują biegunkę.
  • Eliminuje toksyny i patogeny wraz z kałem, nie zaburzając przy tym motoryki układu pokarmowego (nie powoduje zaparć).
  • Ochrania śluzówkę jelit przez tworzenie specjalnej powłoki, a ponadto ma właściwości ściągające.

Tasectan 500 mg to produkt przeciwbiegunkowy, który można stosować u dzieci od 14. roku życia i dorosłych w celu łagodzenia objawów biegunki różnego pochodzenia.

Wskazania

Dla dorosłych w objawach biegunki o różnej etiologii.

Sposób użycia

  • Dzieci od 14 roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki co 4-6 godzin do ustąpienia objawów.

Dawkę można zwiększyć w razie potrzeby po konsultacji z lekarzem.

Kapsułkę należy połknąć w całości popijając wodą. W przypadku trudności z połykaniem jej zawartość można rozpuścić w dowolnym płynie (woda, sok) o temperaturze pokojowej lub w jogurcie i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Proszek zawarty w kapsułce ma neutralny smak.

Uwagi

Nie stwierdzono przeciwwskazań do stosowania wyrobu medycznego Tasectan 500 mg. Tasectan jest bezpieczny do stosowania nawet u dzieci. Zastosowanie produktu nie wymaga konsultacji z lekarzem, ponieważ nieznane są przypadki istotnych incydentów medycznych po zażyciu wyrobu medycznego Tascetan.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl