Tendoxan na Ścięgna kapsułki 30 szt.

Kod produktu: 36050
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat regeneruje uszkodzone ścięgna i więzadła

Producent: SEQUOIA
Cena: 51,11 zł 51.11
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 30 kapsułek

Skład

1 kapsułka zawiera TendoComplexTM, w tym: mukopolisacharydy – 220 mg, hydrolizowany kolagen typu I – 40 mg, witamina C – 30 mg, dodatkowo mangan – 0,6 mg.

Działanie

Preparat regeneruje ścięgna i więzadła. Zawiera unikalne, przebadane naukowo składniki, z których zbudowane są ścięgna i więzadła: mukopolisacharydy, kolagen typu I oraz witaminę C i mangan.

  • Mukopolisacharydy odpowiadają za prawidłowe ułożenie włókien kolagenowych. Jest to szczególnie ważne podczas uszkodzeń ścięgna, ponieważ dochodzi wtedy do deformacji i rozdzielenia włókien kolagenowych.
  • Kolagen typu I jest jedynym typem kolagenu występującym w ścięgnach i głównym elementem budulcowym, zapewniającym ich wytrzymałość i elastyczność.
  • Witamina C przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu.
  • Mangan przyczynia się do prawidłowego tworzenia tkanki łącznej.

Wskazania

Preparat polecany w profilaktyce uszkodzeń ścięgien i więzadeł, wspomagająco przy kontuzjach ścięgien i więzadeł w celu skrócenia czasu rekonwalescencji, dla osób powracających do funkcjonowania po długotrwałym bezruchu (np. po zdjęciu opatrunku gipsowego), dla osób aktywnych fizycznie.

Sposób użycia

1-2 kapsułki dziennie. Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 2 kapsułki. Dzieci poniżej 12. roku życia: 1 kapsułka. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Dzieci oraz dorośli w przypadku problemów z połykaniem: kapsułkę należy otworzyć i wysypać jej zawartość do spożywanego pokarmu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl