Termometr bezdotykowy na podczerwień FC500 DIAGNOSIS

Kod produktu: 42310
Ocena: 0

Bezdotykowy termometr na podczerwień. Zapewnia szybki pomiar temperatury ciała i otoczenia. Zachowuje historię do 30 pomiarów i jest przyjazny dzieciom.

Producent: DIAGNOSIS
Cena: 128,16 zł 128.16
quantity szt.

Opis

Postać

Termometr bezdotykowy

Działanie

Termometr DR CHECK FC500 jest wysokiej jakości produktem stworzonym z wykorzystaniem najnowszej technologii i przetestowanym zgodnie z międzynarodowymi normami. Dzięki unikalnej technologii, termometr za każdym razem zapewnia stabilny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła pomiar temperatury. Termometr DR CHECK FC500 jest przeznaczony do okresowego pomiaru i monitorowania temperatury ludzkiego ciała.

Innowacyjna technologia wykorzystująca podczerwień pomiar temperatury bez dotykania obiektu, dzięki czemu zapewnia bezpieczny i higieniczny pomiar w ciągu kilku sekund.

Termometr umożliwia pomiar w przedziale od 0°C do 100,0°C (od 32,0°F do 212,0°F), co oznacza, że urządzenie można wykorzystać do pomiaru temperatury ciała albo temperatury powierzchni substancji np.

  • mleka w butelce dla dziecka,
  • temperatury wody do kąpieli dla dziecka,
  • temperatury otoczenia.

Dzięki wyjątkowej konstrukcji sondy, która zawiera zaawansowany czujnik podczerwieni, każdy pomiar jest precyzyjny i wiarygodny. Po włączeniu urządzenia, ostatni pomiar jest automatycznie wyświetlany przez 2 sekundy. Po włączeniu trybu przypomnienia, użytkownik może przypomnieć ostatnie 30 odczytów przeprowadzonych pomiarów, co umożliwia skuteczne śledzenie wahań temperatury.

Wskazania

Bezdotykowe mierzenie temperatury ciała, obiektów i otoczenia.

Sposób użycia

Należy zapoznać się z instrukcją dołączoną do opakowania.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl