Termometr do kąpieli 1 szt. CANPOL

Kod produktu: 43614
Ocena: 0

Bezpieczny termometr do kąpieli umożliwiający dokładne zmierzenie temperatury wody.

Producent: CANPOL
Cena: 10,21 zł 10.21
quantity szt.

Opis

Postać

Termometr

Opakowanie

1 szt.

Opis

Termometr do kąpieli CANPOL jest produktem praktycznym i bezpiecznym. Pozwala na dokładne zmierzenie temperatury wody, a jej odczyt jest łatwy i przejrzysty. Termometr jest bezrtęciowy. Do zmierzenia temperatury wykorzystuje naftę zatopioną w rurce.

Wskazania

Pomiar temperatury wody w kąpieli

Sposób użycia

Zalecaną temperaturą kąpieli małego dziecka jest 32-37°C. Na termometrze oznaczona jest na skali symbolem uśmiechniętej buzi. Symbol śnieżki oznacza, że temperatura jest zbyt niska, a symbol słoneczka świadczy o zbyt wysokiej temperaturze.

Przed pierwszym użyciem termometr należy umyć szczoteczką pod bieżącą wodą z delikatnym środkiem myjącym, sparzyć wrzątkiem. Nie gotować, nie sterylizować. Po każdym użyciu dokładnie umyć termometr i jego wnętrze, zanurzając go kilkakrotnie w ciepłej wodzie z płynem do naczyń.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Sprawdzić jakość produktu przed podaniem go dziecku. Produkt zużyty, zniszczony, pogryziony, wymienić na nowy. Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez opieki podczas kąpieli.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl