Termometr elektroniczny z elastyczną końcówką SOHO Flex Deluxe

Kod produktu: 42284
Ocena: 5

Elektroniczny termometr pozwalający na szybkie i dokładnie pomiary temperatury ciała.

Cena: 15,90 zł 15.90
quantity szt.

Opis

Postać

Termometr

Opakowanie

1 szt.

Opis

Termometr umożliwia dokonywanie pomiarów ciała w jednostkach skali Celsjusza lub Fahrenheita (symbol "°C lub °F" zlokalizowany w górnym, prawym rogu wyświetlacza LCD). Elektroniczny termometr pozwala na szybkie i dokładnie pomiary temperatury ciała.

Sposób użycia

W celu poznania dokładnych instrukcji dotyczących posługiwania się termometrem należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

1. Przetrzeć lub zwilżyć końcówkę pomiarową termometru alkoholem izopropylowym w celu dezynfekcji.

2. Nacisnąć przycisk włączony/wyłączony. Termometr emituje sygnał dźwiękowy. Na wyświetlaczu LCD pojawiają się wszystkie symbole, a zaraz potem ostatni zapamiętany wynik pomiaru. Po przeprowadzeniu autotestu termometr jest gotowy do wykonania pomiaru.

Uwaga! Jeśli mierzona temperatura jest niższa niż 32ºC na wyświetlaczu termometru pojawi się symbol "Lo". Jeżeli temperatura jest wyższa niż 42,9ºC na wyświetlaczu pojawi się symbol "Hi"

3. Umieścić termometr w planowanym miejscu pomiaru - jama ustna, odbyt. pod pachą.

4. Widoczny na wyświetlaczu LCD symbol stopni Celcjusza lub Fahrenheita miga podczas pomiaru. Gdy miganie ustaje termometr emituje przez okres około 10 sekund sygnał alarmowy. Równocześnie na wyświetlaczu pojawi się wynik wykonanego pomiaru.

5. W celu przedłużenia żywotności baterii po zakończonym pomiarze nacisnąć przycisk włączony/wyłączony. Termometr wyłącza się, aa energia jest oszczędzana. Pominięcie tego kroku powoduje automatyczne wyłączenie termometru po upływie około 10 minut.

Uwagi

Nie wolno uginać termometru i narażać go na upadek z wysokości. Nie wolno zanurzać końcówki pomiarowej termometru w gotujące się lub wrzącej wodzie w celu jej zdezynfekowania. Nie wolno narażać termometru na bezpośrednie działanie światła słonecznego lub wysokiej temperatury. Nie wolno demontować termometru we własnym zakresie. W celu wymiany baterii należy zapoznać się z punktem "Wymiana baterii" w instrukcji. Termometr nie powinien być wyrzucany razem z odpadami z gospodarstwa domowego. Termometr powinien być utylizowany jako odpady niebezpieczne zgodnie z lokalnymi przepisami. Bateria może zawierać rtęć.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl