Tersilat aerozol na skórę 30 ml

Kod produktu: 34033
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat leczy łupież pstry oraz grzybice ciała i stóp

Producent: SUN FARM
Cena: 13,51 zł 13.51
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn w aerozolu

Opakowanie

Buteleczka 30ml aerozol na skórę, roztwór 10 mg/ml

Skład

Składnik działający chlorowodorku terbinafiny. 1ml aerozolu zawiera 10 mg terbinafiny chlorowodorku.

Działanie

Tersilat to lek przeciwgrzybiczy do stosowania na skórę zawierający jako substancję czynną terbinafiny chlorowodorek. Lek działa na różne gatunki grzybów wywołujących choroby skóry. Terbinafina zawarta w leku działa grzybobójczo (powoduje śmierć komórek grzybów) na dermatofity i pleśnie. Preparat wskazany w miejscowym leczeniu: grzybicy stóp, grzybicy fałdów skórnych, grzybicy skóry gładkiej, łupieżu pstrego. Do objawów grzybicy skóry należy zaliczyć, silny świąd skóry, pęcherzyki, maceracja, złuszczanie miejscowe zaczerwienienia skóry.

Wskazania

Preparat polecany; grzybica stóp, grzybica fałdów skórnych (np. w pachwinach, pod piersiami, w obrębie pach, na wewnętrznej powierzchni ud), grzybica skóry gładkiej, oraz w leczeniu zakażeń skóry wywołanych przez drożdżaki, takich jak: łupież pstry, drożdżyca skóry.

Sposób użycia

Stosować pod nadzorem lekarza. Stosować wyłącznie na skórę. Dorośli grzybica stóp - raz na dobę przez 1 tydzień, grzybica fałdów skórnych - raz na dobę przez 1 tydzień, grzybica skóry gładkiej - raz na dobę przez 1 tydzień, łupież pstry - dwa razy na dobę przez 1 tydzień.

Uwaga

Leku nie należy stosować u dzieci.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl