Test NARKODIAG Multi-Test panelowy 1 SZT

Kod produktu: 16432
Ocena: 5

Szybki test panelowy do jednoczesnego wykrywania amfetaminy, morfiny, ecstasy, marihuany i haszyszu (THC) w moczu

Producent: DIAGNOSIS
Cena: 25,91 zł 25.91
quantity szt.

Opis

Postać:

Panel testowy

Opakowanie:

1 sztuka

Działanie:

NarkoDiag MultiTest jest bardzo prostym w wykonaniu testem. Zasada działania polega na zanurzeniu panelu testowego w próbce moczu i odczytaniu po 5 minutach wyniku. Łatwy w interpretacji wynik widoczny jest jako barwne linie na pasku testowym.

Wskazania:

Do wykrywania amfetaminy, morfiny, ecstasy, marihuany i haszyszu (THC) w moczu.

Ostrzeżenia:

Nie używaj testu jeżeli minęła data jego przydatności do użycia (data przydatności jest wydrukowana na opakowaniu i etykiecie). Test należy przechowywać w temperaturze od 2°C do 30°C, z dala od światła słonecznego. Test należy chronić przed dziećmi. Test powinien pozostać w zapieczętowanej torebce aż do momentu użycia. Wszelkie próbki należy uznać za potencjalnie biologicznie niebezpieczne i traktować tak jak środki zakaźne. Wszystkie elementy zużytego testu należy włożyć do oryginalnego opakowania i postępować z nimi tak, jak z odpadkami. Nie należy używać ponownie żadnego z elementów zestawu testowego.

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem dokładnie przeczytaj instrukcję użycia.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl