Test ciążowy QUIXX płytkowy

Kod produktu: 13317
Ocena: 1 (Ilość ocen: 0)

Test ciążowy płytkowy do wczesnego wykrywania ciąży

Producent: GENEXO
Cena: 9,90 zł 9.90
quantity szt.

Opis

Postać

Test płytkowy

Opakowanie

1 zestaw

Skład

Zestaw zawiera: Jeden jednostopniowy, płytkowy test ciążowy Quixx Kroplomierz do moczu Pochłaniacz wilgoci (nie spożywać)

Działanie

Test można wykonać już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.Test ciażowy Quixx jest samoczynnym testem immunochromatograficznym przeznaczonym do jakościowego oznaczenia ludzkiej gonatropiny kosmówkowej (HCG) w moczu, w celu wczesnego wykrycia ciąży metodą wizualną.

Wskazania

Jednostopniowy test ciążowy płytkowy do oznaczania HCG w moczu (do samodzielnego stosowania).

Sposób użycia

Próbkę moczu należy zebrać do pojemnika dołączonego do zestawu testowego. Preferowana jest próbka pierwszego, porannego moczu, ponieważ zazwyczaj zawiera ona najwyższe stężenie HCG; można jednak wykorzystać próbkę moczu pobraną o innej porze dnia. Jeśli mocz zawiera widoczny osad, powinno się go odstawić do uzyskania przejrzystej próbki.

Interpretacja wyników.

  • Wynik dodatni. Ciąża. Czerwony prążek pojawia się zarówno w obszarze testowym T jak i w obszarze kontrolnym C. Pojawienie się 2 prążków oznacza więc, że jesteś w ciąży.
  • Wynik ujemny. Brak ciąży. Czerwony prążek widoczny jest tylko w obszarze kontrolnym C, natomiast nie pojawia się w obszarze testowym T. Oznacza to, że nie jesteś w ciąży.
  • Wynik nieprawidłowy: Barwny prążek nie pojawia się w obszarze testowym T ani w obszarze kontrolnym C lub czerwony prążek widoczny jest tylko w obszarze testowym T. Oznacza to, że test nie został prawidłowo wykonany, albo zestaw testowy jest przeterminowany. W takim wypadku badanie należy powtórzyć używając nowego zestawu testowego.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl