Test ciążowy płytkowy AMIL 1szt

Kod produktu: 3065
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Test ciążowy płytkowy

Cena: 9,90 zł 9.90
quantity szt.

Opis

Postać:

Test płytkowy

Opakowanie:

1 sztuka

Działanie:

AMIL test ciążowy płytkowy służy do wczesnego zdiagnozowania ciąży. Opakowanie zawiera wszystko co jest niezbędne do przeprowadzenia testu (płytkę testową, pipetę, pojemniczek na mocz, ulotkę informacyjną), co umożliwia jego sprawne wykonanie. AMIL test ciążowy płytkowy może być wykonany tak wcześnie jak to tylko możliwe, a więc od 6 dnia od momentu spodziewanego zapłodnienia. Jednak dla uzyskania ponad 99% pewności zaleca się wykonanie testu w dniu spodziewanej miesiączki. Próbkę moczu należy zebrać do załączonego plastikowego pojemniczka. Próbka może być pobrana o każdej porze dnia, najlepiej jednak jeśli do przeprowadzenia testu zostanie użyty pierwszy poranny mocz, ponieważ jest on najbardziej skoncentrowany i zawiera największą ilość hormonu hCG.

Wskazania:

Do samodzielnego wykonania w domu i daje możliwość uzyskania w ciągu 5 minut, łatwego do odczytania, wiarygodnego wyniku.

Sposób użycia:

  • Wynik pozytywny: Pojawienie się dwóch czerwonych linii w okienku wyniku - jedna w obszarze kontrolnym (C), druga w obszarze testowym (T) - oznacza ciążę. UWAGA: Nawet jeśli linia w obszarze testowym (T) jest jaśniejsza od linii w obszarze kontrolnym (C) wynik jest pozytywny.
  • Wynik negatywny: Pojawienie się jednej czerwonej linii w obszarze kontrolnym (C), przy braku linii w obszarze testowym (T), oznacza brak ciąży.
  • Błędny wynik: Jeżeli w okienku wyniku nie pojawi się żadna barwna linia lub pojawi się tylko jedna linia w obszarze testowym (T), przy braku linii w obszarze kontrolnym (C) - wynik jest nieprawidłowy. Należy ponownie wykonać test wykorzystując nowe opakowanie.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl