Test ciążowy płytkowy Hydrex 1szt.

Kod produktu: 39001
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Test ciążowy o szybkim działaniu i precyzyjnym wykrywaniu. Ustala obecność ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej, która występuje w moczu kobiet w ciąży.

 

Producent: HYDREX
Cena: 6,99 zł 6.99
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Test ciążowy, płytkowy

Opakowanie

Pojemnik, foliowa torebka z testem, ulotka

Wskazania

Wykrycie wczesnej ciąży

Sposób użycia

  • Końcówkę plastikowej pipety zanurzyć w badanym moczu. Ścisnąć górną część pipetki, napełniając ją moczem.
  • Odmierzyć powoli 3 pełne krople moczu do owalnego okienka na płytce testowej.
  • Należy poczekać od 2 do 5 minut do pojawienia się wyniku. Jeśli po upływie tego czasu nie pojawi się żadna barwna linia, poczekać jeszcze minutę. Nie należy brać pod uwagę wyniku otrzymanego po czasie dłuższym niż 10 minut.

Odczytywanie wyników

  • Ujemny wynik (brak ciąży) - pojawia się pasek kontrolny C, pasek testowy T nie pojawia się. Oznacza to, że ciąży najprawdopodobniej nie ma.
  • Dodatni wynik (ciąża) - pojawiają się dwa wyraźne paski: na oznaczeniu testowym T i kontrolnym C. Intensywność koloru paska T jest taka sam, słabsza lub silniejsza niż kolor paska C. Oznacza to najprawdopodobniej jest się w ciąży.
  • Nieważny wynik - jeśli nie pojawi się żaden pasek lub pojawia się tylko jeden na polu testowym T, wynik jest nieważny i należy powtórzyć badanie używając nowego testu, przestrzegając ściśle instrukcji użycia.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl