Test ciążowy z krwi BABYCHECK-1 WB 1szt.

Kod produktu: 41008
Ocena: 3.75

Szybki test ciążowy z krwi pozyskiwanej z nakłucia palca. Wykazuje się wyjątkową czułością i może być wykonany o każdej porze dnia.

Cena: 21,99 zł 21.99
quantity szt.

Opis

Postać

Test

Opakowanie

  • 1 aluminiowa, szczelna torebka zawierająca:

1 płytkę testową

1 plastikową pipetę

1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci

  • 1 butelka z zakraplaczem zawierająca 1ml diluentu
  • 1 sterylny lancet (nakłuwacz) do pobierania krwi

Opis

W trakcie ciąży hormon hCG w pierwszej kolejności uwalnia się do krwiobiegu, a dopiero później do moczu.

W przypadku wczesnej ciąży  badanie z krwi pozwala uzyskać znacznie mniej wyników fałszywie ujemnych, związanych z niską czułością testów hCG z moczu.

Test z krwi można wykonać o każdej porze dnia

Oznaczenie hCG w krwi można wykonać w dowolnym momencie dnia - jeżeli stężenie hCG w krwi jest równe lub przekracza 25 IU/L - test wskaże wynik pozytywny niezależnie od pory dnia w której jest przeprowadzane badanie.

Natomiast testy ciążowe z moczu należy wykonać z pierwszej, porannej próbki moczu - kiedy stężenie hCG jest największe. W przypadku wczesnej ciąży, wykonanie testu z moczu o innej porze dnia może wskazać wynik fałszywie negatywny, co w przypadku testu ciążowego z krwi nie występuje.

Ilość spożywanych płynów nie ma wpływu na wynik badania

Przyjmowanie dużej ilości płynów może wpłynąć na wynik testu ciążowego z moczu (rozcieńczenie hCG). Natomiast nie ma wpływu na badanie hCG w krwi.

W związku z tym test ciążowy z krwi BABYCHECK-1 WB można wykonać bez konieczności ograniczenia spożywania dużej ilości płynów.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl