Test na boreliozę - TIK'ALERT, infekcje przenoszone przez kleszcze 1 szt.

Kod produktu: 36282
Ocena: 4.4

Domowy test do diagnostyki wczesnej fazy Boreliozy przenoszonej przez kleszcze – wykrywanie przeciwciał przeciwko krętkom Borrelia w krwi pełnej.

Producent: VEDALAB
Cena: 39,90 zł 39.90
quantity szt.

Opis

Postać

Test na Boreliozę

Opakowanie

1 ZESTAW

Skład

ZESTAW ZAWIERA: profesjonalny nakłuwacz, płytka testowa, pipeta, diulet do rozcieńczania krwi.

Działanie

Test TIK’ALERT można wykonać już po 2 tygodniach od ukąszenia kleszcza. Badanie pomoże wykryć wczesną fazę boreliozy i umożliwi ewentualne podjęcie szybkiej terapii. Organizm po wniknięciu bakterii w pierwszej kolejności zaczyna produkować przeciwciała klasy IGM, które pojawiają się najczęściej po 2 do 6 tygodniach od ukąszenia i utrzymują się do kilku miesięcy.Test jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest stosowany od ponad 10 lat przez specjalistów (szpitale, laboratoria). Wykonanie testu jest szybkie i proste zajmuje 10min.

Wskazania

Dedykowany osobom, które zauważyły ukąszenie kleszcza, w okresie jesiennym oraz we wczesnych objawach infekcji; gorączka, dreszcze bóle stawów. Szczególnie narażone na kontakt z kleszczem są osoby wykonujące pracę w środowisku leśnym (pracownicy leśnictwa, zbieracze runa leśnego, myśliwi, rolnicy) oraz osoby mające kontakt ze zwierzętami dzikimi i domowymi.)

Objawy boreliozy we wczesnym stadium możesz zaobserwować:

  • zmiany skórne w postaci pierścieniowatego rumienia / tzw. rumień wędrujący / rumień po kleszczu lub zaczerwienienie po kleszczu
  • objawy ogólne związane z osłabieniem, częste bóle głowy
  • wędrujące, przemijające zapalenie stawów
  • bóle stawów i mięśni
  • objawy grypopodobne, gorączkę
  • zaburzenia czucia
  • objawy ze strony narządu wzroku, zapalenie spojówek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl