TheraPearl kompres żelowy Opaska na Plecy 1 szt.

Kod produktu: 34715
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Kompres wielokrotnego użytku do terapii ciepłem lub zimnem, zapewnia ulgę w bólu dolnej i górnej części pleców, rwie kulszowej

Producent: VALEANT
Cena: 42,81 zł 42.81
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Kompres żelowy Opaska na plecy

Opakowanie

Zawiera 1 pakiet: 43,2 cm x 17,1 cm

Działanie

Perły THERAºPEARL kompres żelowy łączy w sobie leczniczą moc terapii ciepłem lub zimnem, skutecznie przynosząc ulgę w codziennym bólu.Zapewnia elastyczność i plastyczność pakietu, umożliwia dopasowanie do ciała.Zapewnia ukojenie i ulgę przy bólu pleców, bólu odcinka lędźwiowego, rwy kulszowej, skurczów menstruacyjnych. Kompres wielokrotnego użytku, można podgrzewać w kuchence mikrofalowej lub zamrozić.

Wskazania

Ból pleców, bólu odcinka lędźwiowego, rwa kulszowa, skurcze menstruacyjne.

Sposób użycia

Terapia zimnem: Mrozić przez co najmniej 2 godziny.

Terapia ciepłem: Podgrzać w kuchence mikrofalowej zgodnie z poniższymi instrukcjami dotyczącymi czasu i mocy. 700 W ~ 60 sekund. 1000 W ~ 50 sekund. 1250 W ~ 40 sekund.

Temperatura terapeutyczna pakietu utrzymuje się przez około 20 minut. Przed ponownym użyciem odczekać co najmniej 20 minut. W razie konieczności ponownie nałożyć pakiet na 20 minut.

Uwaga

Zawsze sprawdzać temperaturę przed użyciem. Przegrzanie lub zbyt długie stosowanie może doprowadzić do oparzeń. Przed zastosowaniem produktu na popękanej, podrażnionej, nadwrażliwej lub niewrażliwej skórze należy zasięgnąć porady lekarza. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie używać do celów niezgodnych z przeznaczeniem. Nie otwierać ani nie dziurawić pakietu. Nie spożywać zawartości. Nie stosować u niemowląt. Stosować u dzieci wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Podgrzewanie w czasie dłuższym niż sugerowany może spowodować uszkodzenie lub zniszczenie pakietu. W przypadku bardzo mocnego, długotrwałego lub przewlekłego bólu należy zasięgnąć porady lekarza.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl