Titiol Plus Chusteczki x 20 szt.

Kod produktu: 42172
Ocena: 0

Chusteczki do powiek wspomagające leczenie w dysfunkcji gruczołów Meiboma, zespole suchego oka, stanach zapalnych brzegów powiek oraz stanach wskazujących na alergie.

 

 

 

Producent: RETINEA PHARMA
Cena: 36,45 zł 36.45
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Chusteczki

Opakowanie

20 szt.

Skład

Woda, Natragem S140, Olejek eteryczny z drzewka herbacianego, Ektoina, zbrij L9, Chlorek benzalkoniowy, TEA, Disodium EDTA, Gliceryna, Kwas mlekowy, Optiphen BSB-W.

Produkt nie zawiera kompozycji zapachowych. Jedynie olejek eterycznych z drzewa herbacianego.

Działanie

Titiol Plus działa przeciwbakteryjnie (ma szersze spektrum działania niż sam olejek z drzewa herbacianego), przeciwgrzybiczo i przeciwalergicznie. Delikatnie znieczula brzeg powieki, ochroni DNA komórek, skóra staje dię nawilżona i ochroniona przed promieniowaniem UV.

Składniki Titiol Plus zostały dobrane w taki sposób, aby pozbyć się nużeńca spowalniając jego procesy życiowe. Pozbywa się wszystkich efektów jego bytowania dzięki substancji myjącej. Mikro włoski sprawiają, że chusteczka wykazuje właściwości delikatnie klejące, wspomagając jej właściwości oczyszczające. Pozostałe składniki działają regenerująco, przeciw alergicznie, przeciw bakteryjnie i przeciw grzybiczo, chronią DNA komórek i chronią przed promieniami UV.

Wskazania

Preparat do stosowania miejscowego na skórę powiek, brzegi powiek i okolic oczu oraz skórę z widocznymi zmianami wymagającymi wspomagania leczenia dysfunkcji gruczołów Meiboma, zespołu suchego oka, zapalenia brzegu powiek, alergii.

Sposób użycia

Chusteczki stosuje się tylko na noc. W przypadku demodekozy nie ma potrzeby stosować chusteczek ani innych płynów w ciągu dnia. Nużeniec nie jest aktywny w ciągu dnia. W ciągu dnia oczyszczamy gruczoły Meiboma masując powieki z wykorzystaniem maści Hordelid. Maść stosujemy wyłącznie na powieki, nie wkładamy jej do worka spojówkowego.

Powieki i brzegi powiek czyścimy chusteczkami wieczorem. Odchylamy delikatnie powiekę i przecieramy brzeg powiek, najpierw dolną potem górną na zewnątrz, czyli w kierunku ucha. Kończymy zabieg przecierając tą sama chusteczką nasadę nosa. Zamknięcie powiek i ułożenie się do snu powoduje, ze preparat nie wysycha tak jak wysychał by w ciągu dnia dzięki temu działa silniej i dłużnej.

Chusteczki można na stałe stosować do demakijażu. Titiol Plus z powodzeniem możne być zastosowany przed zabiegiem i po zabiegu np. usunięcia zaćmy.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu, a w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przerwać stosowanie. Nie stosować po upływie terminu ważności. Nie stosować, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Unikać bezpośredniego kontaktu z powierzchnią oka. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl