Trilac Plus kapsułki twarde 10 szt.

Kod produktu: 29126
Ocena: 0

Preparat przywraca prawidłową florę bakteryjną w układzie pokarmowym

Producent: KROTEX
Cena: 12,50 zł 12.50
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 10 kapsułek

Skład

3,2 mld liofilizowanych szczepów bakterii probiotycznych.

Działanie

Specjalistyczna kapsułka DRcaps rozpuszczająca się dopiero w jelitach. Dzięki temu 100% bakterii trafia właśnie do jelit nie będąc już narażona na działanie soków trawiennych. Produkt zawiera wyselekcjonowane szczepy żywych kultur bakterii, które dzięki zastosowaniu technologii DRcaps są zabezpieczone przed działaniem niszczących kwasów i enzymów trawiennych w żołądku. Kapsułki Drcaps zapewniają bezpieczne dotarcie szczepów probiotycznych do jelit.

Wskazania

Polecany dla dzieci powyżej 3 roku życia, i dorosłych. W zaburzeniach ze strony przewodu pokarmowego w trakcie i po antybiotykoterapii celem odbudowania fizjologicznej flory jelitowej, Wspomagająco przy leczeniu biegunek infekcyjnych również pochodzenia wirusowego, Dla zachowania prawidłowej pracy jelit i wspomagania (poprawy) procesu trawienia w przewodzie pokarmowym, Przy wystąpieniu tzw. biegunki podróżnych lub profilaktycznie w celu zapobiegnięcia jej wystąpienia poprzez korzystne oddziaływanie i stabilizację naturalnej flory jelitowej.

Sposób użycia

Dorośli 1-2 kapsułki dziennie. Dzieci powyżej 3 roku życia: 1 kapsułka dziennie. W przypadku stosowania antybiotykoterapii przygotować i spożyć co najmniej 2 godziny po zażyciu antybiotyku. Po zakończonej kuracji antybiotykowej zaleca się stosowanie Trilac Plus przez 3 tygodnie.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl