ULTRATHON Płyn Spray przeciw insektom 170 g

Kod produktu: 8485
Ocena: 4

Płyn odstrasza komary, kleszcze, muchy i inne owady

Producent: 3M
Cena: 35,90 zł 35.90
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Spray 170g spray - rozprowadzanie przez atomizer

Skład

substancja czynna N,N-dietylo-m-toulamid 42,5g/170g

Działanie

Preparat przeciw komarom ULTRATHON SPRAY to środek na komary o wysokim stężeniu (25%) substancji odstraszającej DEET dzięki czemu zapewnia pełną ochronę przed komarami i innymi insektami, w tym kleszczami. Zawartość substancji DEET w produkcie Ultrathon na komary jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Ultrathon nie powoduje podrażnień skóry ani innych skutków ubocznych wynikających z prawidłowego użytkowania na ciele człowieka. Spray Ultrathon można stosować również na ubranie bez obawy przed zabrudzeniem lub zniszczeniem odzieży.Stężenie substancji odstraszającej DEET (25%) o spowolnionym uwalnianiu gwarantuję skuteczną ochronę przed komarami nawet do 8 godzin bez względu na warunki.Został stworzony na zamówienie amerykańskiego wojska w celu ochrony żołnierzy przed tropikalnymi insektami przenoszącymi różnego rodzaju niebezpieczne choroby.

Wskazania

Ultrathon sprawdza się w nawet najcięższych warunkach np. w lasach, w okolicach zbiorników wodnych lub jako ochrona przed tropikalnymi komarami, kleszczami, insektami.

Sposób użycia

Równomiernie rozprowadzić po skórze poprzez dokładne spryskanie odsłoniętej powierzchni ciała lub zastosować bezpośrednio na ubranie trzymając pojemnik w odległości 15-20 cm.

Nie stosować bezpośrednio na twarz w celu ochrony gałek ocznych i ust. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. U dzieci w wieku 3-12 nie zaleca się stosowania preparatu więcej niż 2 razy dziennie. Nie stosować na skaleczenia, rany i na podrażnioną skórę. Przed użyciem przeczytać ulotkę!

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl