URGO Na Afty i drobne rany w jamie ustnej żel 6ml

Kod produktu: 27234
Ocena: 0

Żel na afty i drone rany w jamie ustnej

Producent: URGO
Cena: 25,00 zł 25.00
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Buteleczka 6ml.

Działanie

URGO na Afty gotowy do użycia opatrunek w żelu do leczenia aft I drobnych ran w jamie ustnej. Żel dzięki wyjątkowemu składowi po zastosowaniu na śluzówkę, tworzy cienką i delikatną powłokę na ranie. Dzięki temu izoluje i chroni aftę przed działaniem czynników zewnętrznych (szczególnie jedzenia i enzymów trawiennych). Ponadto wpływa na przyśpieszenie procesu gojenia się zmiany i łagodzi dolegliwości bólowe. Utrzymuje się na skórze przez nawet 4 godziny. Charakteryzuje się skutecznością i szybkością działania i jest łatwy w aplikacji.

Wskazania

Na afty i drobne rany w jamie ustnej.

Sposób użycia

Wyjmując szpatułkę z flakonu, wytrzeć jedną stronę o brzeg. Drugą stroną szpatułki nanieść żel na ranę, tak aby pokryć całkowicie zmienione miejsce. Pozwolić by warstwa wyschła przez około 10 sekund i wytworzył się ochronny film. Jeśli film nie pokrywa całej powierzchni rany powtórzyć aplikację. Urgo na Afty nakładać tak często jak to konieczne, najlepiej przed posiłkami, ale nie częściej niż 4 razy na dobę, do całkowitego wygojenia (około 3 do 5. dni). Skład Urgo na Afty zapewnia jego higienę, dzięki temu nie jest konieczne czyszczenie szpatułki po użyciu.

Przeciwskazania

Owrzodzenia jamy ustnej o średnicy większej niż 1 cm lub opryszczkowe owrzodzenie jamy ustnej (duża liczba małych owrzodzeń), które wymagają konsultacji lekarskiej. Nie stosować na zainfekowane rany, oparzenia i głębokie (krwawiące) rany. Nie stosować w przypadku alergii na pochodne kwasu salicylowego. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży oraz karmiących z uwagi na brak dostatecznych badań. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać żel

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl