Ulgix Wzdęcia Max kapsułki miękkie 15 szt.

Kod produktu: 25951
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat łagodzi dolegliwości wywołane przez wzdęcia

Producent: HASCO LEK
Cena: 9,04 zł 9.04
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki miękkie

Dawka

240mg

Opakowanie

15 kapsułek

Skład:

1 kapsułka zawiera substancję czynną - 240 mg symetykonu i substancje pomocnicze - żelatyna, glicerol, żółcień chinolinowa.

Działanie

Symetykon jest stabilną mieszaniną polimeru silikonu i dwutlenku krzemu o właściwościach odpieniających i absorbujących gazy jelitowe.

Wskazania

Preparat leczy i łagodzi dolegliwości związane z nadmiernym gromadzeniem się gazów w jelitach i uczucie pełności w jamie brzusznej, dolegliwe wzdęcia. Symetykon stosuje się również pomocniczo przed badaniami diagnostycznymi: ultrasonografią, radiografią i endoskopią jamy brzusznej w celu usunięcia nadmiaru gazów przed badaniami.

Przeciwskazania

Nie należy stosować jeżeli wystęuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu oraz stosowanie wyrobu w okresie ciąży i karmienia piersią wymaga konsultacji lekarskiej.

Dawkowanie

Stosować doustnie, przed, po lub w trakcie posiłku, popijając szklanką wody. Objawy nadmiernego nagromadzenia gazów w jelitach, dorośli, 1 kapsułka, 2-3 razy na dobę. Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej, w dniu poprzedzającym badanie 1 kapsułka, wieczorem, w dniu badania 1 kapsułka rano na czczo.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl