Undofen Pro Pen Terapia Kwasowa TCA Aplikator z żelem 1,5ml

Kod produktu: 40644
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Aplikator Undofen Pro Pen z żelem dla łatwej i szybkiej aplikacji. Pomaga skutecznie i w bezpieczny sposób usuwać kurzajki i brodawki.

 

 

Producent: OMEGA PHARMA
Cena: 42,12 zł 42.12
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Aplikator 1 szt. 1,5ml

Skład

Woda, kwas trójchlorooctowy

Działanie

Żel z kwasem trójchlorooctowym w unikatowej formie aplikatora. Pozwala na szybką, łatwą i bezbolesną aplikację w celu usunięcia kurzajek i/lub brodawek ze skóry. Aplikator pozwala na precyzyjne umieszczenie żelu, którego efekty są widoczne już od pierwszej aplikacji. Produkt może być stosowany u dzieci od 4. roku życia.

Wskazania

Usuwanie kurzajek i brodawek

Sposób użycia

Przed pierwszym użyciem i zdjęciem nakrętki należy wykonać kilka pełnych obrotów minimum 3 razy, aby żel przedostał się do końcówki aplikatora. W przeciwnym razie produkt nie będzie gotowy do użycia.

  • Stuknąć aplikatorem (nakrętką skierowaną w dół) 3 razy w twardą powierzchnię (np. stół), aby żel przedostał się do końcówki aplikatora.
  • Ustawić niebieskie zgrubienie (na nakrętce) i białe (na aplikatorze), a następnie zdjąć nakrętkę. Korek posiada zabezpieczenie przed dziećmi, dlatego do jego zdjęcia potrzebne będzie użycie siły poprzez mocne pociągnięcie korka.
  • Przyłożyć końcówkę aplikatora na brodawkę/kurzajkę. Nacisnąć niebieski przycisk i trzymać przez 10 sekund. W przypadku większych brodawek/kurzajek ( > 6mm) może być potrzebna dodatkowa aplikacja produktu.
  • Po aplikacji, nałożyć nakrętkę. Przekręć ją tak, żeby niebieski i biały punkt nie był w tym samym ułożeniu (zabezpieczenie przed dziećmi).

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl