VICKS AntiGrip MAX saszetki, aromat pomarańczowy x 14 szt.

Kod produktu: 33728
Ocena: 0

Leczy objawy przeziębienia i grypy: bóle głowy, mięśni, gardła, gorączkę, obrzęk błony śluzowej nosa itp.

Producent: TEVA
Cena: 25,19 zł 25.19
quantity szt.

Opis

Postać

Granulat


Opakowanie

14 saszetek


Działanie

  • Paracetamol - ma działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe (najwyższa możliwa dawka paracetamolu  dostępna bez recepty)
  • Fenylefryna - substancja zmniejszająca obrzęk błony śluzowej nosa
  • Chlorfenamina - substancja przeciwhistaminowa, redukuje ilość wydzieliny z nosa

Wskazania

Objawy przeziębienia i grypy; ból mięśni, ból głowy, ból gardła, zatkany nos, gorączka, katar


Dawkowanie

Dorośli - 1 saszetka co 6-8 godzin (trzy lub cztery razy na dobę). Nie stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu 24 godzin.

U niektórych pacjentów konieczne jest zmniejszenie dawki (informacje w ulotce).


Sposób użycia

Zawartość saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości gorącej ( nie wrzącej) wody. Pozostawić do ostygnięcia, aż uzyska temperaturę zdatną do picia


Ostrzeżenia

Zawiera paracetamol! Nie stosować u dzieci.

Nie przyjmować z innymi lekami zawierającymi paracetamol, sympatykomimetyków i/lub leków przeciwuczuleniowych.

W celu poznania większej ilości informacji o przeciwwskazaniach i sposobie postępowania z produktem należy zapoznać się z treścią ulotki.


Skład

1 saszetka zawiera: 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum); 15,58 mg fenylefryny wodorowinianu (Phenylephrini hydrogenotartras), co odpowiada 8,21 mg fenylefryny; 4 mg chlorfenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas), co odpowiada 2,8 mg chlorfenaminy.

Substancje pomocnicze o znanym działaniu: mannitol.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl