VITAgyn C Krem dopochwowy o kwaśnym pH 30g

Kod produktu: 15367
Ocena: 4 (Ilość ocen: 0)

Przy upławach, stanach zapalnych pochwy, w nawracających infekcjach układu moczowo-płciowego, podczas kuracji antybiotykowej o przywrócenie naturalnego pH w pochwie zadbać może VITAgyn C Krem dopochwowy. To preparat o kwaśnym pH, leczący i zapobiegający zakażeniom bakteryjnym pochwy. Można go też stosować profilaktycznie w trakcie częstych podróży, wybierając się na basen, korzystając z jacuzzi itp.

Producent: FARMA DERMA
Cena: 24,09 zł 24.09
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Jako apteka internetowa możemy zaproponować różnego rodzaju preparaty pomagające w uciążliwych i nieprzyjemnych stanach infekcji układu moczowo-płciowego. Zamówienia przyjmujemy i realizujemy tak samo, jak sklep online.

Producent:

FARMA DERMA

Postać

Krem

Opakowanie

Tubka 30g+6 jednorazowych aplikatorów

Skład

Woda, alkohol cetylostearylowy, gliceryna, olej migdałowy ze słodkich migdałów, polioksyetylenowany (20), alkohol cetylostearylowy, masło karite, poliakrylan sodu, cytrynian srebra, askorbylofosforan sodu, octan tokoferylu, imidazolidynylomocznik, cytrynian trietylu/BHT, olej silikonowy, butyl paraben, izobutyl paraben, izopropyl paraben, maltodekstryny, wodorosiarczek sodu, sól disodowa EDTA, kwas mlekowy.

Działanie

Dzięki zastosowaniu kremu dopochwowego VITAgyn C przywrócony zostaje kwaśny odczyn pH pochwy pomiędzy 3.8 a 4.4. W ten sposób można powstrzymać rozwój mikroorganizmów odpowiedzialnych za bakteryjne zakażenia pochwy. Jednocześnie stwarza się niekorzystne środowisko dla kolonizacji bakteryjnej spowodowanej przez bakterie E. coli i zapobiega nawrotom infekcji układu moczowego. Oprócz tego kwaśny odczyn pH pochwy neutralizuje czynniki, które decydują o zjadliwości rzęsistka pochwowego (Trichomonas vaginalis) i rozwoju drożdżaków z rodzaju Candida w nabłonku pochwy. VITAgyn C Krem dopochwowy stosować można także w ciąży. Jest bezwonny, nie pozostawia tłustej warstwy i nie plami bielizny.

Wskazania

Produkt wspomaga leczenie i zapobiega zakażeniom bakteryjnym. VITAgyn C Krem dopochwowy sprawdzi się także przy upławach i w stanach zapalnych pochwy, w okresie stosowania środków antykoncepcyjnych, w trakcie hormonalnej terapii zastępczej. Stosuje się go także przy dolegliwościach towarzyszących cukrzycy i po zabiegach chirurgicznych. Przywraca naturalne pH pochwie. Zastosowanie kremu dopochwowego VITAgyn C szczególnie jest zalecane przy nawracających chorobach - infekcjach dróg moczowych oraz po farmakologicznym leczeniu antybiotykami. Z produktu można korzystać również profilaktycznie w trakcie częstych podróży, podczas uczęszczania na basen, kąpieli w morzu, jeziorze, jacuzzi, pobytu na plażach i kontaktu z podłożem np. piaskiem.

Środki ostrożności

W przypadku długotrwałego stosowania kremu dopochwowego VITAgyn C może pojawić się nadwrażliwość na preparat. W takiej sytuacji zaleca się przerwanie kuracji i skonsultowanie się z lekarzem. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie nadaje się do połknięcia. Unikać kontaktu z oczami. Preparatu nie stosować w połączeniu z innymi wyrobami lub lekami bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Zaleca się używanie go tylko przez jedną osobę.

Sposób użycia

Przed zastosowaniem preparatu starannie umyć ręce. Po otwarciu tuby należy przykręcić do niej jednorazowy aplikator. Ostrożnie wycisnąć krem z tuby w celu napełnienia aplikatora kremem aż do zatrzymania tłoczka. Następnie aplikator trzeba odkręcić od tuby i umieścić go możliwe jak najgłębiej w pochwie. Ułatwieniem może być pozycja leżąca. Nacisnąć tłoczek, aż aplikator będzie całkowicie pusty – po użyciu należy go wyrzucić. Krem stosować raz dziennie, najlepiej na noc przed położeniem się do łóżka, przez 6 kolejnych dni. Dla utrzymania efektów kuracji zaleca się stosować 1-2 razy w tygodniu przez 12 tygodni lub dłużej.

Dane techniczne

Ostrzeżenia można stosować w ciąży i podczas karmienia
Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl