VITIS Taśma dentystyczna DENTAID 50m

Kod produktu: 36397
Ocena: 0

Taśma dentystyczna, woskowana z miętą i fluorem

Producent: DENTAID
Cena: 12,88 zł 12.88
quantity szt.

Opis

Postać

Taśma dentystyczna

Opakowanie

1 op. 50m

Opis

Idealna do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Regularne stosowanie taśmy dentystycznej VITIS z fluorem i miętą skutecznie redukuje płytkę bakteryjną nagromadzoną miedzy zębami zapobiega powstawaniu próchnicy, zapaleniu dziąseł i przyzębia. Łagodny zapach mięty daje uczucie świeżości. Fluor dodatkowo wzmacnia szkliwo w miejscach mniej dostępnych. Cienki płaski profil taśmy zapewnia większą powierzchnię rozciągania.VITIS taśma dentystyczna woskowan z fluorem i miętą, jest specjalnie zaprojektowana, aby ułatwiać czyszczenie powierzchni stycznych zębów, szczególnie te, blisko krawędzi dziąsła (w okolicach dziąsła brzeżnego).

Wskazania

Do higieny ust, przestrzeni międzyzębowych.

Sposób użycia

Taśmę należy urwać na długość mniej więcej 20 cm. Taśmę nawijamy na dwa place zostawiając kawałek ok 3 cm , a potem za pomocą środkowych palców wysuń taśmę do przodu zostawiając długość ok 2-3 cm i wsuń w przestrzeń międzyzębową. Nie należy wykonywać ruchów przód-tył. Takie ruchy jedynie uszkodzą dziąsło i wepchną bakterię w głąb dziąsła. Poleca się wykonywać ruchy ściągające, od dołu do góry, wcześniej oplatając ząb w literkę „C”. Taśmą można wejść na około 1mm pod dziąsło, nie głębiej. Jest to fizjologiczna przestrzeń pomiędzy zębem a dziąsłem, którą trzeba oczyszczać.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl