Verbascon Oskrzela tabletki 15szt.

Verbascon Oskrzela tabletki 15szt.

Kod produktu: 35904
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat na kaszel i ból gardła

Producent: POLSKI LEK
Cena: 11,52 zł 11.52
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki powlekane

Opakowanie

1 op. 15 tabletek

Skład

Substancje wypełniające: celuloza, sorbitole; ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (Verbascum thapsus L.); ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej (Drosera rotundifolia L.); ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.); ekstrakt z kwiatu lipy drobnolistnej (Tilia cordata Mill.); ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego (Primula officinalis L.); ekstrakt z liścia babki lancetowatej (Plantago lanceolata L.); substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; substancja wypełniająca: talk; średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, ryboflawiny; substancje przeciwzbrylające: glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon; sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

2 tabletki zawierają: ekstrakt z ziela rosiczki okrągłolistnej, DER 50:1 40mg, ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej 100mg, ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 40mg w tym taniny 1,8mg, ekstrakt z kwiatu lipy drobnolistnej 40mg, ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego 40mg, ekstrakt z liścia babki lancetowatej 40mg.

Działanie

Preparat jest ziołową kompozycją składników pochodzenia roślinnego o właściwościach leczniczych poprawiających pracę oskrzeli i układu oddechowego. Kompozycja Verbascon Oskrzela oparta jest o działanie składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej, która wspomaga utrzymanie zdrowia górnych dróg oddechowych i oskrzeli. Preparat zawiera także kompleks Bronchosept, w którego skład wchodzą ekstrakty roślinne (z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej, z korzenia pelargonii afrykańskiej, z kwiaru lipy drobnolistnej, z kwiatu pierwiosnka lekarskiego, z liścia babki lancetowatej) , które działają kojąco na gardło.

Wskazania

Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Sposób użycia

Zaleca się spożywać 2 tabletki dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl