Vividrin krople do oczu 20mg/ml 10 ml

Kod produktu: 6102
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Alergiczne zapalenie spojówek

Producent: DR MANN PHARMA
Cena: 8,90 zł 8.90
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Producent:

DR MANN PHARMA

Postać

Krople

Opakowanie

Buteleczka 10ml

Skład

1 ml kropli zawiera: 20 mg kromoglikanu disodowego. Substancje pomocnicze: benzalkoniowy chlorek, polisorbat 80, disodu edetynian, sorbitol, sodu wodorotlenek (do regulacji pH), woda do wstrzykiwań.

Wskazania

Ostre i przewlekłe alergiczne zapalenia spojówek, takie jak zapalenie spojówek wywołane katarem siennym lub niespecyficzne stany zapalne spojówek przypuszczalnie pochodzenia alergicznego. Alergie sezonowe, wiosenne, pylenie roślin, kwiatów, alergeny kurzu i pyłu.

Sposób stosowania

Jeśli nie zalecono inaczej, dawka dla dorosłych i dzieci to 1 kropla do worka spojówkowego każdego oka do 4 razy na dobę.

Działania niepożądane:

Kłucie/ pieczenie oka, uczucie obecności ciała obcego w oku, obrzęk spojówek i przekrwienie może wystapić w rzadkich przypadkach. Vividrin, krople do oczu zawiera konserwanty, które mogą powodować działania niepożądane, takie jak : uczulenie i podrażnienie kubków smakowych. W pojedynczych przypadkach może wystąpić uczulenie na jeden ze składników leku.

Uwagi:

Po pierwszym otwarciu butelki lek zachowuje trwałość przez 6 tygodni. Należy unikać stosowania produktu leczniczego Vividrin w pierwszym trymestrze ciąży. W pozostałym okresie ciąży lek może być stosowany jedynie jeśli potencjalna korzyść przewyższa potencjalne ryzyko. Karmienie piersią: przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Po pierwszym otwarciu butelki lek zachowuje trwałość przez 6 tygodni. Po upływie tego czasu lek należy usunąć, nawet jeśli nie został zużyty.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl