Vivomixx Krople 2 x 5ml (tylko odbiór osobisty)

Kod produktu: 35043
Ocena: 2 (Ilość ocen: 1)

Krople doustne przeznaczone do suplementacji diety noworodków, niemowląt i małych dzieci, w okresie niedostatecznej kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Producent: PHARMABEST
Cena: 71,14 zł 71.14
quantity szt.

Opis

Postać

Krople doustne / proszek

Opakowanie

2 fiolki po 5ml

Skład

Trójglicerydy krótko- i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (olej palmowy – MCT), maltoza, liofilizowane żywe kultury bakterii (wytworzone z udziałem pochodnych mleka): Streptococcus thermophilus DSM24731, Bifidobacterium longum DSM24736, Bifidobacterium breve DSM24732, Bifidobacterium infantisDSM24737, Lactobacillus acidophilus DSM24735, Lactobacillus plantarum DSM24730, Lactobacillus paracasei DSM24733, Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus DSM24734.

Nie zawiera glutenu. Nie zawiera laktozy.

 Składniki

w 10 kroplach

w 20 kroplach

 Liofilizowane żywe kultury bakterii

5 x 109 jtk.

10 x 109 jtk.

Działanie

Vivomixx krople to proszek o zawartości liofilizatu żywych kultur bakterii, przeznaczony do sporządzenia zawiesiny doustnej do stosowania w kroplach. Umieszczony jest on w nakrętce fiolki. Uwolniony podczas otwarcia, miesza się z olejem i tworzy gotową do użycia zawiesinę.

Vivomixx krople przeznaczony jest do suplementacji diety noworodków, niemowląt i małych dzieci, w okresie niedostatecznej kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Wskazania

Noworodki od pierwszych dni życia (również urodzonych przedwcześnie), niemowlęta i małe dzieci, suplementacja diety w okresie niedostatecznej kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Sposób użycia

  • Niemowlęta i dzieci: 10-20 kropli.

Przed pierwszym użyciem należy przekręcić do oporu nakrętkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, celem całkowitego otwarcia dna pojemniczka umieszczonego w nakrętce i uwolnienia proszku do buteleczki.

Należy postukać w nakrętkę, by cały proszek trafił do oleju.

Odkręcić nakrętkę i sprawdzić czy proszek w całości trafił do buteleczki. Następnie zastąpić nakrętkę kroplomierzem dołączonym do opakowania. Wstrząsnąć kilkukrotnie do uzyskania jednolitej zawiesiny.

Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli. Po zastosowaniu produkt należy szczelnie zamknąć.

Przechowywanie

Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8 ̊C, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci oraz z dala od światła. Produkt zawiera wrażliwe na ciepło bakterie. Nie należy narażać produktu na bezpośrednie działanie źródeł ciepła.

Zużyć w ciągu 3 tygodni po otwarciu. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości.

Jeżeli zachodzi taka konieczność, dopuszcza się przechowywanie produktu w temperaturze poniżej 25°C przez maksymalnie 7 dni bez negatywnego wpływu na zawartość.

Ostrzeżenia

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Opinie o produkcie (1)

29 stycznia 2020

Genialny produkt na kolki niemowlęce. Próbowaliśmy różnych rzeczy, dopiero po tych kroplach widziałam poprawę.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl