Voskolix Spray 15ml

Kod produktu: 41100
Ocena: 0

VOSKOLIX to naturalny, oparty na oliwie z oliwek, preparat do czyszczenia uszu dzieci i dorosłych. Spray zapobiega tworzeniu się woszczynowych czopów oraz zatykaniu się ucha. Produkt jest łatwy i wygodny w stosowaniu.

Producent: AXPHARM
Cena: 24,79 zł 24.79
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn w sprayu

Opakowanie

Pojemnik z dozownikiem 15ml.

Skład

Naturalna oliwa z oliwek przygotowana według standardów farmaceutycznych.

Działanie

Preparat na bazie oliwy z oliwek przeznaczony jest dla dzieci i dorosłych do stosowania zewnętrznego. Ułatwia usuwanie twardych korków woskowinowych, wspomaga naturalny proces samooczyszczania ucha z woskowiny oraz zapobiega powstawaniu korków woskowinowych, a w sytuacji wymagających płukania uszu przez lekarza ułatwa usunięcie woskowiny. Oliwa z oliwek ma właściwości łagodzące podrażnienia i pielęgnuje w naturalny sposób wysuszoną skórę przewodu słuchowego.

Wskazania

Higiena uszu dla dzieci i dorosłych. Produkt jest szczególnie polecany w stanach nadmiernej produkcji woskowiny usznej, bądź u osób z tendencją do wysychania woskowiny usznej i tworzenia się suchych korków woskowiny.

Voskolix zalecany jest także do stosowania u osób uprawiających sporty wodne (pływanie, nurkowanie), ponieważ tworzy naturalną barierę ochronną.

Sposób użycia

Przed pierwszym użyciem nowego opakowania, należy wstrząsnąć buteleczką oraz nacisnąć aplikator 3-4 razy do pojawienia się preparatu. Przez zaaplikowaniem preparatu, należy ogrzać preparat w dłoni do temperatury ciała.

Końcówkę douszną aplikatora  podczas naciskania należy trzymać skierowaną od siebie. To postępowanie przygotowuje dozownik do pierwszego, bezpiecznego użycia preparatu. Nacisnąć aplikator 1 lub 2 razy w celu podania preparatu do ucha. Czynność należy powtórzyć na drugim uchu. Po użyciu, jeżeli końcówka douszna aplikatora miała kontakt z przewodem słuchowym zewnętrznym, można ją opłukać w gorącej wodzie.

  • Stosować 1-2 razy w tygodniu w celu zapobiegania gromadzenia się woskowiny
  • W razie konieczności usuwania woskowiny przez lekarza zaaplikować od 1 do 2 dawek* preparatu Voskolix dwa razy dziennie przez okres 4-5 dni przed wizytą lekarza.

*1 dawka stanowi 1 naciśnięcie aplikatora

Przez zaaplikowaniem preparatu, należy ogrzać preparat w dłoni do temperatury ciała.

Przechowywanie

Zamknięte opakowanie preparatu VOSKOLIX przechowywać zawsze w pozycji pionowej i w temperaturze pokojowej. Przechowywać preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Ostrzeżenia

Nie stosować preparatu przy wyciekach z ucha, podrażnieniu, wysypce w uchu, zawrotach głowy, urazie lub perforacji (dziura) błony bębenkowej, drenażu błony bębenkowej. W przypadku istnienia powyższych stanów przed użyciem preparatu, trzeba zasięgnąć porady lekarza.

Preparat przeznaczony wyłącznie do uszu. Nie wolno używać preparatu do oczu, nosa lub jamy ustnej. Jedno opakowanie przeznaczone jest dla jednego użytkownika. Nie używać w pobliżu otwartego ognia.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl