Wartix Środek do usuwania kurzajek 20 ml

Kod produktu: 20316
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Środek do szybkiego usuwania kurzajek z dłoni i stóp

Producent: GENEXO
Cena: 32,90 zł 32.90
quantity szt.

Opis

Postać:

Płyn

Opakowanie:

Dozownik z aplikatorem 20 ml, w zestawie z: plastrami ochronnymi 8 szt., gazikami czyszczącymi 16 szt.

Działanie:

  • WARTIX pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie kurzajek z dłoni i stóp. Innowacyjny aplikator zapewnia łatwość zastosowania i sprawia, że WARTIX jest wyjątkowo wygodny w użyciu w warunkach domowych.
  • WARTIX działa szybko i praktycznie bezboleśne, co sprawia, że sprawdza się szczególnie u dzieci.
  • WARTIX jest skuteczny - natychmiast usuwa kurzajkę, wymrażając jej rdzeń.
  • Dzięki zastosowaniu przejrzystej głowicy aplikatora, tworzącej "zamkniętą komorę" oraz mechanizmu odmierzającego dawkę, WARTIX jest wyjątkowo bezpieczny.
  • WARTIX działa szybko, już w 10 sekund po uwolnieniu zawartego w nim płynu kurzajka ulega zamrożeniu. Innowacyjna konstrukcja WARTIX czyni go szczególnie łatwym w zastosowaniu i osiągnięciu zadowalających rezultatów.

Sposób użycia:

  • 1. Zwrócić kurzajkę ku górze tak, aby zmieściła się w komorze aplikatora (skierowanego ku dołowi). Następnie przyłożyć aplikator tak, by krawędzie komory szczelnie przylegały do skóry wokół kurzajki.
  • 2. Trzykrotnie przycisnąć dozownik kciukiem, aby uwolnić płyn zamrażający. Przytrzymać aplikator na kurzajce przez co najmniej 10 sekund.
  • 3. Zdjąć aplikator z kurzajki. W tym momencie może wystąpić uczucie mrowienia lub niewielkiego bólu.
    Po zastosowaniu należy oczyścić aplikator gazikiem czyszczącym, znajdującym się w opakowaniu WARTIX. Po 10 - 14 dniach od zamrożenia kurzajki, powinna ona samoistnie odpaść, pozostawiając zdrowy, zregenerowany naskórek.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl