Witamilki Witamina D3 aerozol 10 ml

Kod produktu: 31816
Ocena: 0

Witamina D3 dla noworodków i niemowląt karmionych pierią

Producent: COLFARM
Cena: 19,35 zł 19.35
quantity szt.

Opis

Postać

Krople w aerozolu

Opakowanie

Buteleczka 10 ml

Skład

1 aplikacja (naciśnięcie pompki) na dobę. 1 aplikacja zawiera 10 µg witaminy D3. olej roślinny MTC, cholekalcyfe-rol (witamina D3).

Działanie

Witamina D wpływa na wzrost wchłaniania wapnia z przewodu pokarmowego oraz przywraca równowagę gospodarce wapniowo-fosforanowej. Ponadto bierze udział w tworzeniu się połączeń wapnia i fosforu oraz ma wielkie znaczenie dla wzrostu liczby i siły komórek mięśniowych. Witamina D wspiera utrzymanie dobrego stanu kości i zębów.Preparat stanowi bogate źródło witaminy D. Ma postać aerozolu przeznaczonego do stosowania doustnego.

Wskazania

Produkt Witamina D3 przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w okresie zwiększonego zapotrzebowania na witaminę D3 już od pierwszych dni życia.

Ważna informacja: produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem.

Sposób użycia

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 aplikacja (naciśnięcie pompki) na dobę. 1 aplikacja zawiera 10 ug witaminy D3.Opakowanie preparatu wystarcza na 76 dni stosowania. Opakowanie zaopatrzone jest w pompkę dozującą, która pozwala na odmierzenie właściwej porcji do spożycia. 1 naciśnięcie do oporu pompki dozującej 1 raz dziennie bezpośrednio do buzi.

Uwagi:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem. Nie należy narażać produktu na działa-nie źródeł ciepła i promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane techniczne

Wiek od 1 dnia życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl