Wortie Preparat do usuwania brodawek i kurzajek 50ml

Kod produktu: 31887
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Innowacyjny preparat do usuwania kurzajek i brodawek stóp.

Producent: VITAMED
Cena: 30,15 zł 30.15
quantity szt.

Opis

Postać

Pojemnik 50ml

Opakowanie

1 op 18 zabiegów

Skład

Eter dimetylowy

Działanie

Unikalna, opatentowana kriokońcówka pozwala na zamrożenie kurzajki lub brodawki stóp, w sposób, w którym nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu skóry z płynnym gazem. Zaokrąglony kształt końcówki umożliwia dokładną aplikację zimna wyłącznie na kurzajkę lub brodawkę stóp, bez oddziaływania na otaczającą zdrową skórę, co sprawia, że zabieg jest mniej bolesny i nie uszkadza naskórka.Zapewnia efektywne zamrożenie kurzajek i brodawek stóp Umożliwia precyzyjną aplikację zimna na kurzajkę lub brodawkę stóp. Nie uszkadza skóry wokół brodawki – bezpieczeństwo stosowania. Działa szybko i jest łatwy w użyciu.

Wskazania

Dla dorosłych i dzieci od 4 roku życia do usuwania kużajek stóp

Sposób użycia

  • Zdjąć kapturek ochronny i umieścić opakowanie preparatu na równej powierzchni:
  • 1. Przekręcić nasadkę aktywującą w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara z pozycji 0 na I, mocno trzymając za dolny pierścień. Nie wciskać nasadki aktywującej przed przygotowaniem do zamrożenia brodawki.
  • 2. Postawić aerozol na twardej powierzchni i wciskać białą nasadkę aktywującą przez 3 sekundy. Następnie pozostawić opakowanie na 2 – 3 sekundy. Należy zachować ostrożność, aby nie dotknąć metalowej końcówki w trakcie wciskania nasadki.
  • 3. Dotykać metalową końcówką kurzajkę przez 20 sekund, a brodawkę stóp przez 40 sekund. Należy upewnić się, że metalowa końcówka pokrywa możliwie całą powierzchnię brodawki.

Uwaga

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Pojemnik pod ciśnieniem: w przypadku ogrzania może wybuchnąć. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, iskrzenia, otwartego ognia, gorących powierzchni – palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50˚C/122˚F. Chronić przed światłem słonecznym. Jeśli preparat jest stosowany u dzieci, to ze względów bezpieczeństwa zawsze musi go aplikować osoba dorosła. Nie należy naciskać zbyt mocno brodawki. Jeśli kilka brodawek położonych jest blisko siebie, należy jednorazowo leczyć tylko jedną.

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl