Xylorin Alergia aerozol 20ml

Kod produktu: 32693
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat zmniejszaja objawy alergicznego nieżytu nosa

Producent: CHEFARO
Cena: 19,45 zł 19.45
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Spray 20 ml

Skład

Bentonite veegum, xanthan gum, glycerol monostearate, potassium phosphate, dipotassium phosphate, glycerin, sesame oil, water, spearmint oil.

Działanie

Działa bezpośrednio na śluzówce nosa, czyli tam gdzie alergeny wywołują reakcję alergiczną.Opatentowana technologia Nasya™ wykorzystuje mieszaninę olei i substancji powierzchniowo czynnych, które nadają mu wyjątkową zdolność przechodzenia z postaci żelowej w ciecz, ułatwiając rozprowadzenie. Po naniesieniu na błonę śluzową nosa powraca do swojej pierwotnej konsystencji żelu tworząc nieprzepuszczalną dla alergenów barierę.Szybka ulga w alergii, działa w 3 minuty.

Wskazania

Jest idealnym rozwiązaniem w przypadku kataru siennego i alergicznego nieżytu nosa.Odpowiedni dla sportowców, kobiet w cięży i karmiących piersią. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. w objawach tkj: katar sienny, alergia na roztocza kurzu domowego, alergia na sierść zwierząt, kichanie, cieknący katar, przekrwienie błony śluzowej nosa, swędzące/łzawiące oczy.

Sposób użycia

Stosować od 1 do 2 aplikacji do każdego otworu nosowego, 2-3 razy dziennie (działa od 4 do 6 godzin po zastosowaniu) Przed urzyciem przynajmniej 4 razy silnie wstrząsnąć trzymając butelkę w pozycji pionowej.Obrócić butelkę do góry dnem i ponownie silnie wstrząsnąć minimum 4 razy.Przygotować dozownik przed pierwszym użyciem. W tym celu nacisnąć i przytrzymać białą nasadkę aplikatora przez około 5-10 sekund. Czynność powtórzyć aż do uzyskania pełnego rozpylenia.Pochylić się delikatnie do przodu. Trzymając butelkę w pozycji pionowej umieścić końcówkę aplikatora w otworze nosowym. Nacisnąć jednokrotnie, w razie potrzeby czynność powtórzyć. Zastosować do obydwu nozdrzy.

Dane techniczne

Ostrzeżenia można stosować w ciąży i podczas karmienia
Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl