Zabak krople do oczu 0,25mg/ml 5ml data ważności 08.2022r

Kod produktu: 26549
Ocena: 0
  • procent 1 %

Lek w postaci kropli do oczu wskazany w leczeniu objawów sezonowego alergicznego zapalenia spojówek. Nie zawiera konserwantów.

Producent: THEA
Cena: 16,11 zł 16.11
quantity szt.

Opis

Postać

Krople

Opakowanie

Pojemnik 5ml

Skład

Substancja czynna leku: ketotifen 0,25 mg/ml (w postaci ketotifenu wodorofumaranu 0,345 mg/ml).

Pozostałe składniki - glicerol, sodu wodorotlenek (do ustalenia pH), woda do wstrzykiwań

Działanie

Lek w postaci kropli ZABAK jest środkiem przeciwalergicznym. Jest wskazany w leczeniu objawów sezonowego alergicznego zapalenia spojówek. Zawiera składniki ketotifen - substancję przeciwalergiczną o wielokierunkowym mechanizmie działania. Nie zawiera konserwantów, może być stosowany do 3 miesięcy po otwarciu i jest odpowiedni dla dorosłych jak i dzieci od 3. roku życia.

Wskazania

Leczenie objawów sezonowego alergicznego zapalenia spojówek.

Sposób użycia

Lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Przed pierwszym zastosowaniem należy usunąć 5 pierwszych kropli.

  • Dorośli, osoby w podeszłym wieku, dzieci w wieku powyżej 3 lat - Zalecana dawka to 1 kropla do chorego oka lub oczu dwa razy na dobę (rano i wieczorem).

Okres ważności po pierwszym otwarciu butelki - 3 miesiące

Ostrzeżenia

Produktu nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Lek może nasilać działanie alkoholu. Lek może powodować zaburzenia widzenia lub senność.Pacjent, u którego po podaniu leku występują takie objawy, przed prowadzeniem pojazdów bądź obsługiwaniem urządzeń mechanicznych powinien odczekać do momentu ustąpienia objawów

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl