Zakraplacz do oczu SANITY

Kod produktu: 28158
Ocena: 0

Precyzyjny i wysokiej klasy zakraplacz, który umożliwia precyzyjne podanie płynu do oczu, ale także uszu czy też nosa.

Producent: ALBERT POLSKA
Cena: 5,62 zł 5.62
quantity szt.

Opis

Postać

Zakraplacz

Opakowanie

1 szt.

Opis

Precyzyjny i wysokiej klasy zakraplacz, który umożliwia precyzyjne podanie płynu do oczu, ale także uszu czy też nosa. Przyrząd jest higieniczny, pozwala aplikować odpowiednią dawkę płynu.

Sposób użycia

Przed pierwszym oraz każdym następnym użyciem obie części zakraplacza należy rozdzielić i zanurzyć w całości w gotującej się wodzie na kilka minut. Ścisnąć ssawkę i zanurzyć końcówkę zakraplacza w przygotowanym płynie, a następnie zassać go poprzez zwolnienie nacisku. Aplikować odpowiednią dawkę poprzez ściśnięcie balonika tak, aby ciecz wydawała się kroplami przez otwór na końcu rurki.

Uwagi

Podczas zabiegu należy zachować bezpieczną odległość wyrobu od oka. Unikać bezpośredniego kontaktu rąk z końcówką zakraplacza.

Rodzaj zastosowanego roztworu/leku zawsze należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Nie stosować środków dezynfekujących. W razie uszkodzenia wyrobu należy go wyrzucić. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl