Zestaw nebulizujący ANDY FLOW 1 szt.

Zestaw nebulizujący ANDY FLOW 1 szt.

Kod produktu: 30078
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Profesjonalny, kompletny zestaw do wykonywania inhalacji, polecany do większości inhalatorów/nebulizatorów dostępnych w Polsce.

Cena: 28,80 zł 28.80
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Zestaw do nebulizacji

Opakowanie

Skład

W skład zestwau wchodzą: nebulizator ANDY FLOW z nakładkami - A, B, C, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, ustnik, wężyk - 100cm, nstrukcja obsługi w języku polskim, ANDY FLOW posiada unikalne pokrętło umożliwiające zmianę szybkości (tempa) nebulizacji.

Działanie

Rrofesjonalny zestaw polecany jest do nebulizatorów produkowanych przez firmę med2000: CX, CX AeroKid, CX1 miniMED. CX2 SpeedyMed, C1 AirBox oraz do większości inhalatorów/nebulizatorów dostępnych w Polsce. ANDY FLOW ® nie jest samodzielnie działającym produktem do inhalacji i nebulizacji. W zestawie ANDY FLOW zostały wykonane badania na lekach, w których cząsteczka MMAD ma zakres od 1.1 mikrona do 1.7 mikrona na nakładce C.Rozpylacz ANDY FLOW jest urządzeniem medycznym klasy IIa, przekształcającym płynny środek farmakologicznie czynny (lek) w formę aerozolu aplikowaną w drogach oddechowych. Różne konfiguracje rozpylacza ANDY FLOW pozwalają na dobór cząstek o żądanym zakresie rozmiarów (MMAD) w rozpylanym aerozolu. Zestaw ANDY FLOW ® wyposażony jest w trzy różne nakładki. Nakładka A: terapia górnych dróg oddechowych. Nakładka B: terapia odcinka tchawiczo-oskrzelowego. Nakładka C: terapia dolnych dróg oddechowych.

Wskazania

Komplet maseczek i nakładek do nebulizacji.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl