inVag kapsułki dopochwowe twarde 7 szt. Tylko odbiór osobisty

Kod produktu: 26485
Ocena: 3.83333 (Ilość ocen: 0)

Zawierające żywe pałeczki bakterii kwasu mlekowego, InVag kapsułki stanowią probiotyk ginekologiczny przeznaczony do przywracania lub uzupełniania flory bakteryjnej pochwy oraz utrzymywania odpowiedniego pH miejsc intymnych. Preparat jest polecany kobietom, gdy konieczne jest rozwiązanie problemów intymnych, w tym odbudowa mikroflory pochwy, w szczególności po przebytym leczeniu antybiotykami dopochwowymi.

Producent: IBSS BIOMED
Cena: 30,91 zł 30.91
quantity szt.

Opis

Oferowane przez sklep internetowy Apteka w Sieci InVag kapsułki utrzymują równowagę mikrobiologiczną w obrębie układu moczowo-płciowego kobiet i przeciwdziałają rozwojowi zakażeń.

Postać

Kapsułki dopochwowe twarde

Opakowanie zawiera

7 sztuk kapsułek

Skład

1 kapsułka zawiera nie mniej niż 109 CFU bakterii kwasu mlekowego: 25% Lactobacillus fermentum 57A, 25% Lactobacillus plantarum 57B, 50% Lactobacillus gasseri 57C

Działanie

utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w obrębie układu moczowo-płciowego i zapobieganie rozwojowi zakażeń wywoływanych przez chorobotwórcze drobnoustroje. Bakterie zawarte w preparacie kolonizują nabłonek pochwy i w krótkim czasie pomagają odbudować jej mikroflorę. Probiotyk zwiększa ogólną liczbę dobroczynnych bakterii Lactobacillus w pochwie, obniża poziom skali Nugenta oraz utrzymuje długotrwałe efekty odbudowy flory układu moczowo-płciowego.

Wskazania

probiotyk InVag kapsułki zaleca się stosować w celu przywrócenia lub uzupełnienia mikroflory bakteryjnej pochwy i utrzymania właściwego pH pochwy, w szczególności w trakcie i po antybiotykoterapii, w okresie menopauzalnym oraz po połogu, w zapobieganiu infekcjom układu moczowo-płciowego, profilaktycznie w sytuacjach, gdy dochodzi do zaburzenia równowagi flory pochwy oraz wspomagająco w leczeniu stanów zapalnych pochwy (zakażenia pochwy).

Przeciwwskazania

Leku nie należy stosować u osób, u których stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Ostrzeżenia

Stosując kapsułki InVag należy zachować szczególną ostrożność u pacjentem ze stwierdzonym ciężkim zaburzeniem układu immunologicznego.

Dawkowanie

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki na noc przez okres minimum 7 dni. Kapsułkę umieścić głęboko w pochwie.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki dopochwowe

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl