Accu Sperm Test płodności określający stężenie plemników data ważności 18.11.2022r

Kod produktu: 44694
Ocena: 0
  • procent 1 %

Test płodności dla mężczyzn określający stężenie plemników. Ten szybki test pomaga określić stan płodności mężczyzny.

Producent: BIOVENA PHARMA
Cena: 38,99 zł 38.99
quantity szt.

Opis

Postać

Test diagnostyczny

Opakowanie

  • Test płytkowy - 1 szt.
  • Kubek na nasienie - 1 szt.
  • Butelka roztworu buforowego - 1 szt.
  • Plastikowa strzykawka do przenoszenia nasienia - 1 szt.
  • Ulotka

Działanie

Test AccuSperm pozwala określić czy stężenie plemników jest prawidłowe tzn. czy mieści się w ramach aktualnej wartości referencyjnej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) (tj.>15 mln plemników/ml nasienia). Pozytywny wynik testu pokazuje, że stężenie plemników mieści się w przedziale uznanym za prawidłowy, podczas gdy wynik negatywny wskazuje stężenie plemników poniżej normy.

Wynik negatywny może oznaczać niepłodność i stanowić ewentualne wskazanie do dalszej diagnostyki. Negatywny wynik testu nie oznacza, że ciąża nie może wystąpić i nie powinno to być przyczyną unikania stosowania antykoncepcji.

Główne zalety testu AccuSperm to łatwość i szybkość wykonania oraz dokładność wyników. Porównanie testu AccuSperm i metody mikroskopowej dla 204 próbek klinicznych pokazało, że wskaźnik zgodności dla wyników pozytywnych wyniósł 97,95%.

Wskazania

Badanie płodności u mężczyzn.

Sposób użycia

Najlepszy czas do wykonania testu to od 2 do 7 dni od ostatniego wytrysku. Pobranie nasienia w czasie krótszym niż 2 dni lub dłuższym niż 7 dni wpływa na dokładność wyników badania. Szczegółowa instrukcja wykonania testu znajduje się na ulotce.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl