[x]
[x]
Opcje przeglądania
Producent

Mleko Enfamil

Kluczowymi produktami znajdującymi się w ofercie amerykańskiej firmy Mead Johnson Nutrition są mleka modyfikowane Enfamil, które posiada w ofercie sklep Apteka w Sieci. Są to produkty, które charakteryzuje przystępna cena oraz naturalny skład, możliwie jak najbardziej zbliżony do pokarmu matki. Każde oferowane przez markę Enfamil, mleko początkowe czy kolejne, zawiera mieszankę składników niezbędnych do rozwoju dziecka, takich jak DHA, ALA, GOS oraz nukleotydy.

Wśród produktów Enfamil, jakie oferuje nasza apteka internetowa, można znaleźć między innymi mleko modyfikowane Premium Lipil, AR, HA, a także mleko specjalistyczne 0-Lac 2, które nie zawiera w swoim składzie laktozy i jest przeznaczone do postępowania dietetycznego u niemowląt z objawami nietolerancji laktozy, pod warunkiem wykluczenia alergii na białko mleka krowiego. W asortymencie posiadamy produkty w puszkach po 400g, 800g oraz 1200g.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl