Preparaty wspomagające rzucenie palenia - strona 1

Przygotowaliśmy ofertę leków dla osób, które chcą uwolnić się od nałogu i rzucić palenie. Uzależnienie od nikotyny jest silne i wymaga specjalnych środków łagodzących skutki jej odstawienia. Dzięki temu proces jest łatwiejszy do przejścia, a same leki przyczyniają się do zmniejszenia napięcia i stresu oraz hamują głód nikotynowy. Dzięki temu rzucanie palenia przebiega łagodnie i bez skutków ubocznych, takich jak rozdrażnienie, problemy z koncentracją czy zwiększenie masy ciała.

Jak działają preparaty antynikotynowe?

Leki wspomagające rzucenie palenia zawierają związek organiczny pochodzenia naturalnego – cytyzynę, która wykazuje działanie podobne do nikotyny. Jej celem jest blokowanie wiązań nikotyny z receptorami w mózgu, co z kolei z czasem hamuje odczuwanie przyjemności z palenia papierosów. Regularne przyjmowanie leku zgodnie z dawkowaniem zawartym w instrukcji pozwala coraz skuteczniej hamować głód nikotynowy i stopniowo uwalniać się od nałogu.

Preparaty, które pomogą rzucić palenie

W ofercie apteki znajdują się popularne preparaty, takie jak Nicorette, Desmoxan czy Niccorex. Dostępne w różnych formach pozwolą wybrać dogodny sposób rzucania palenia. Proponujemy między innymi saszetki, kapsułki twarde, gumy do żucia, tabletki do ssania, plastry, a także aerozole.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl