Aksobrex Unipharm Plus tabletki x 30 szt.

Kod produktu: 42286
Ocena: 0

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, chcących wspomagać wzrok i utrzymanie funkcji poznawczych na prawidłowym poziomie.

Producent: UNIPHARM
Cena: 39,61 zł 39.61
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

30 szt.

Skład

Cytykolina (sól wewnętrzna) 250 mg, Cynk 5 mg

Działanie

AKSOBREX UNIPHARM PLUS (AXOBREX PLUS) zawiera unikalną kompozycję 250 mg cytykoliny w postaci soli wewnętrznej oraz 5 mg cynku.

Składniki aktywne:

Cytykolina to związek składający się z zasady azotowej - cytozyny oraz rybozy, pirofosforanu i choliny. Po spożyciu cytykolina rozkłada się na cholinę i cytydynę, substancje naturalnie występujące w organizmie, które ulegają dalszym przemianom i uczestniczą w różnych szlakach metabolicznych, m.in. w mózgu.

Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, m.in. pamięci i koncentracji, dzięki temu wysiłek intelektualny, ćwiczenia pamięci, koncentracji, uczenie się mogą być efektywniejsze. Pomaga także w utrzymaniu prawidłowego widzenia, przyczynia się do utrzymania właściwego metabolizmu witaminy A. Cynk pomaga też w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, chroniąc je przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Bierze udział w prawidłowej syntezie DNA i podziale komórek oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów.

Wskazania

Dla dorosłych. Wspomaganie wzroku i utrzymanie funkcji poznawczych na prawidłowym poziomie.

Sposób użycia

Dorośli - 1 tabletka 1-2 razy dziennie, podczas posiłku.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Nie zaleca się stosowania suplementu łącznie z lekami zawierającymi centrofenoksynę. Cytykolina wchodzi w interakcje z niektórymi lekami, zwiększa działanie leków L-Dopa. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl