Amorolak lakier leczniczy do paznokci 50mg/ml 3ml

Kod produktu: 30026
Ocena: 0

Lakier przeznaczony do leczenia grzybicy paznokci.

Producent: SUN FARM
Cena: 49,66 zł 49.66
quantity szt.

Opis

Postać

Lakier

Opakowanie

  • 10 szpatułek
  • 30 gazików
  • 30 jednorazowych pilników

Skład

Substancją czynną leku jest amorolfina. 1 ml lakieru do paznokci leczniczego zawiera 50 mg amorolfiny, w postaci amorolfiny chlorowodorku.

Pozostałe składniki to: etanol bezwodny, etylu octan, butylu octan, triacetyna, amoniowego metakrylanu kopolimer (typ A).

Działanie

Amorolak zawiera substancję czynną amorolfinę.

Amorolak jest lekiem o szerokim zakresie działania przeciwgrzybiczego, stosowanym w leczeniu grzybiczych zakażeń paznokci (grzybic).

Amorolak stosowany jest w leczeniu grzybic paznokci wywołanych przez dermatofity i drożdżaki, gdy zakażenie paznokcia obejmuje do 80% jego powierzchni (szczególnie zewnętrznej).

Wskazania

Leczenie grzybicy paznokci.

Drożdżaki, dermatofity, pleśnie, grzyby nitkowate (Cladosporium), grzyby dimorficzne (Coccidioides, Histoplasma, Sporothrix).

Sposób użycia

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lakier do paznokci należy nakładać 1-2razy w tygodniu na zmienione chorobowo paznokcie rąk lub stóp. Sposób podawania: Produkt leczniczy jest przeznaczony do stosowania na paznokcie.

Ostrzeżenia

Preparatu nie stosować jeżeli pacjent ma uczulenie na amorolfinę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Przed rozpoczęciem stosowania leku Amorolak należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą.

Nie ma doświadczeń, dotyczących stosowania leku u pacjentów ze zmianami zapalnymi wokół paznokcia, pacjentów z cukrzycą, słabym krążeniem krwi, niedożywionych, nadużywających alkoholu lub u dzieci i niemowląt.

Produkt łatwopalny! Należy przechowywać go z dala od ognia. Należy unikać kontaktu leku z oczami, uszami i błonami śluzowymi. Należy unikać malowania paznokci i stosowania sztucznych paznokci podczas leczenia.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl