Antidral płyn 50ml

Kod produktu: 174
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat likwiduje i łagodzi przykre dolegliwości, związane z nadmiernym poceniem się

Producent: TEVA
Cena: 18,03 zł 18.03
quantity szt.

Opis

Postać:

Płyn

Dawka:

100 mg/g

Opakowanie:

Roll-on 50 ml

Skład:

Glin chlorku 100 mg oraz substancje pomocnicze: gliceryna farmaceutyczna, etanol, woda oczyszczona, hydroksyetyloceluloza

Działanie:

Antidral likwiduje lub łagodzi przykre dolegliwości, związane z nadmiernym poceniem się. Zawiera chlorek glinowy, który zmniejsza aktywność gruczołów potowych poprzez denaturację białek zawartych w gruczołach i łączenie się z włóknami fibrynowymi, stanowiącymi zakończenia gruczołów wydzielania zewnętrznego. Po zastosowaniu płynu ciśnienie wewnątrz światła przewodu potowego wzrasta (system sprzężenia zwrotnego), w wyniku czego zahamowane zostaje wydzielanie potu z gruczołów potowych. Pozostałe składniki leku ułatwiają wchłanianie substancji czynnej oraz znacznie ograniczają możliwość wystąpienia zakażeń naskórka.

Wskazania:

Zewnętrznie na nadmiernie pocące się powierzchnie skóry, tj. na skórę stóp, pach i dłoni.

Przeciwwskazania:

Uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną lub na którykolwiek z pozostałych składników leku. Nie należy stosować płynu w przypadku uszkodzenia naskórka oraz po goleniu lub depilacji.

Ostrzeżenia:

Stosowanie leku należy ograniczyć jedynie do powierzchni skóry, dla których płyn jest wskazany. Należy unikać kontaktu płynu Antidral z błoną śluzową i oczami. Nie należy myć skóry bezpośrednio przed zastosowaniem leku. Jeśli płyn stosuje się na skórę pach, miejsc tych nie należy golić w ciągu 12 godzin przed lub po użyciu płynu, ze względu na możliwość wystąpienia reakcji skórnych. Lek Antidral może niszczyć lub odbarwiać odzież.

Sposób użycia:

Płyn stosuje się zewnętrznie. Należy stosować codziennie rano, po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry (unikać tarcia). W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie płynu co drugi lub co trzeci dzień.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 2 miesiące
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl