Aquamer Isotonic Aerozol do nosa 50 ml

Kod produktu: 40674
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Izotoniczny roztwór soli morskiej z Morza Martwego przeznaczonym do codziennej pielęgnacji jamy nosowej i dla osób z zaburzoną prawidłową fizjologiczną funkcją śluzówki nosa.

Producent: KROTEX
Cena: 12,66 zł 12.66
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Pojemnik z pompką dozującą 50ml

Skład

1 ml aerozolu zawiera 9 ml soli morskiej z Morza Martwego, wodę oczyszczoną; dla większego bezpieczeństwa mikrobiologicznego zastosowano środek konserwujący - chlorek benzalkoniowy, który zabezpiecza wyrób przed zanieczyszczeniami.

Działanie

Aquamer Isotonic jest izotonicznym roztworem soli morskiej z Morza Martwego przeznaczonym dla osób z zaburzoną prawidłową fizjologiczną funkcją śluzówki nosa, jak również do codziennej pielęgnacji jamy nosowej.

Aerozol przywraca naturalną zdolność do samooczyszczania nosa i prawidłową produkcję śluzu, który chroni przed przesuszeniem i mechanicznymi podrażnieniami. Regularne przepłukiwanie jamy nosowej kilka razy dziennie, wpływa na zmniejszenie ryzyka infekcji górnych dróg oddechowych. 

Wskazania

Codzienna higiena nosa, zalecany u osób z zaburzeniami dróg oddechowych spowodowanych przez infekcje wirusowe i bakteryjne, w alergicznych nieżytach nosa, w przypadku suchej i podrażnionej błony śluzowej nosa, u osób skłonnych do przesuszania błon śluzowych dróg oddechowych w czasie podróży czy przebywających w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, pomocniczo przed podaniem leków kortykosteroidowych do nosa oraz do złagodzenia objawów długotrwałego używania kropli obkurczających śluzówkę.

Sposób użycia

  • Niemowlęta i dzieci poniżej 2 roku życia: 1 rozpylenie do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie.
  • Dorośli i dzieci powyżej 2 roku życia: 1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie.

Przy pierwszym użyciu . butelka nie powinna być używana dłużej niż 6 tygodni.

Typ

Wyrób medyczny

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl